Bir Sayfa Seçin
AĞIR TAŞIMACILIK / LOWBET

VSK AĞIR NAKLİYAT

AĞIR NAKLİYE KAPIDAN KAPIYA VE PARSİYEL TAŞIMACILIK, GÜVENLİ GÖNDERİ NOKTALARINDA PROFESYONEL OPERASYON KADROSU HİZMETİNİN SUNULDUĞU BİR TAŞIMA ŞEKLİDİR. DİĞER NAKLİYE ÇEŞİTLERİ İLE KARŞILAŞTIRILDIĞINDA DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜKÜ HEDEFE TESLİM EDEN KARA YOLU BİR DİĞER ÖNEMLİ TARAFI İSE YÜKÜ TAM ADRESİNE KADAR SORUNSUZ ULAŞTIRABİLMESİDİR. ÜLKEMİZİN HER KÖŞESİNE İSTENİLEN MİKTARDAKİ YÜKÜ ULAŞTIRAN KORTAŞ NAKLİYE FİRMASI ÇEŞİTLİ ARAÇ FİLOSUNA SAHİPTİR. VERİLEN TAM ADRESE KADAR GÖTÜREBİLMEKTEDİR

 

VSK VİNÇ TAŞIMACILIĞI

ULUSLARARASI TİCARETİN VE GLOBAL EKONOMİNİN EN ÖNEMLİ UNSURLARINDAN İNŞAATLAR, ÖZEL ÇÖZÜMLERE İHTİYAÇ DUYULDUĞU ORGANİZASYONLARDA KORTAŞ NAKLİYE VİNÇ TAŞIMACILIĞI İÇİN HİZMET SUNMAKTADIR .MÜŞTERİLER ÜRÜN VE HİZMETLERİNİ TANITMAK, PAZARI İNCELEYEREK FIRSATLARI VE POTANSİYELİ GÖREBİLMEK, RAKİPLERİ TANIMAK VE YENİ MÜŞTERİLER KAZANMAK İÇİN LOJİSTİĞİNİN HER ADIMINDA MÜŞTERİLERİNE A’DAN Z’YE HİZMET SUNMAKTADIR. MÜŞTERİ ODAKLI ORGANİZASYON YAPISIYLA ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETİ SUNAN LOGİTRANS; SAHİP OLDUĞU FİLOSU, YÜK TAKİP VE İZLEME OLANAĞI SAĞLAYAN TEKNOLOJİK ALTYAPISI, YÜKSEK HİZMET KALİTESİ, DÜNYA ÇAPINDAKİ GENİŞ ACENTE AĞI VE VİNÇ TAŞIMACILIĞI KONUSUNDA UZMAN EKİBİ İLE MÜŞTERİLERİ İÇİN REKABET AVANTAJI SAĞLAYAN ÇÖZÜMLER SUNMAKTADIR.

 

VSK LOWBED TAŞIMACILIĞI

LOWBED TAŞIMACILIĞI, AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞI YAPAN NAKLİYE FİRMALARININ VERDİĞİ HİZMETLERDEN BİRİDİR. LOWBED TAŞIMACILIĞININ DİĞER İSMİ ÖLÇÜ DIŞI TAŞIMACILIKTIR. “LOWBED NEDİR?” SORUSUNUN CEVABI, LOWBED TAŞIMACILIKLA İLGİLİ DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİLMESİNİ SAĞLAR. ULUSLARARASI VE YURT İÇİ KARAYOLU TAŞIMA YÖNETMELİĞİNE GÖRE STANDARTLARIN DIŞINDA, NORMAL KAMYONLARLA VEYA TIRLARLA TAŞINAMAYACAK BÜYÜKLÜKTE, UZUNLUKTA, GENİŞLİKTE VEYA TONAJDA OLAN YÜKLERİN TAŞINMASINI SAĞLAYAN YARI RÖMORKLARA LOWBED DENİR. TÜRKÇEYE ALÇAK YATAK OLARAK ÇEVRİLEN LOWBED, DORSE DENİLEN TAŞITLARIN ARKASINDAKİ KASALARLA AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASI MANTIĞINA DAYANIR. İNŞAAT MAKİNELERİ, İŞ MAKİNELERİ VE TANKLAR GİBİ ARAÇLAR AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞINDA YOL STABİLİZASYONUNU BOZDUKLARINDAN VE HIZ SEVİYELERİ DÜŞÜK OLDUKLARINDAN AĞIR YÜKLERİN TAŞINMASINDA LOWBED ARAÇLAR KULLANILIR.

VSK  NAKLİYE, ÖZEL LOWBED ARAÇLARI VE DORSELERİNİN ÇEŞİTLİLİĞİ İLE AĞIR YÜK TAŞIMACILIĞINDA YILLARDIR DENEYİM SAHİBİDİR. NAKLİYEYİ SADECE YÜKLERİN ULAŞTIRILMASI OLARAK DEĞİL; DEPOLAMA, GÜVENLİK, LOJİSTİK DESTEK GİBİ TÜM HİZMETLERLE BİR BÜTÜN OLARAK GÖREN KORTAŞ NAKLİYE KURULDUĞU 2001 YILINDAN BERİ EN ÇOK YATIRIMI ARAÇLARINA VE ÇALIŞANLARININ EĞİTİMİNE YAPMIŞTIR. LOWBED TAŞIMACILIK DA ÖZEL ARAÇ VE DENEYİM GEREKTİRDİĞİNDEN KORTAŞ NAKLİYE İLE AĞIR YÜKLERİNİZ İSTEDİĞİNİZ YERE LOWBED ARAÇLARLA GÜVENLE ULAŞTIRILIR.

VSK KONTEYNER TAŞIMA

YÜKLEMEDEN BOSALTMAYA KADAR GEÇEN TÜM SÜREÇTE ARAÇLARIMIZIN TAKİBİ MÜMKÜNDÜR. BU TAKİP AŞAMASINI SİZ MÜŞTERİLERİMİZİ BİLGİLENDİRMEK AMACI İLE MAİL YOLUYLA RAPORLANDIRMAKTAYIZ.

 

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI İÇİN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ ÖZEL FİLOMUZDAKİ ARAÇLARIN TAMAMI HER TİPTEKİ KONTEYNERİ TAŞIMAYA UYGUNDUR. İHRACAT KONTEYNERLERİNDE TAŞINACAK KONTEYNERİN TEMİZLİĞİNE, HASARLI OLUP OLMADIĞINA DİKKAT EDİLEREK KONTEYNER YÜKLEME ADRESİNE ULAŞTIRILIR. ITHALAT KONTEYNERLERİNİ TAŞIYAN ARAÇLARIMIZ, ORJİNAL MÜHÜRÜ KONTROL EDİLEREK KONTEYNERİN ARACA YÜKLENMESİNİ SÜRÜCÜ KONTROLÜNDE YÜRÜTÜRLER. TAŞIDIĞIMIZ TÜM KONTEYNERLER VE YÜKLER KORTAŞ NAKLİYE TARAFINDAN SİGORTA KAPSAMINA ALINMAKTADIR.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik
Call Now ButtonŞİMDİ ARA / VSK LOJİSTİK