Faaliyet Alanları
Uluslar Arası Ağır Nakliyat
Uluslar Arası Ağır NakliyatUluslar arası ağır nakliyat hizmetimiz ile standart bir nakliye aracı ile taşınamayan yüklerinizi istediğiniz ülkeye taşıyoruz. Avrupa ve Asya’da birçok ülke de bu hizmet ağımız mevcut olup yük ve malzemelerinizi emniyetli ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.
Trafo Taşımacılığı
Trafo TaşımacılığıTrafo taşımacılığını bünyemizde bulunan lowbed ve benzeri platformlardan yardım alınarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Trafo taşımacılığında en uygun ve kaliteli şekilde müşterilerimizin önerilerini dikkate alarak hareket etmekte ve onlar için en iyisini düşünmekteyiz.
İş Makinesi Taşımacılığı
İş Makinesi TaşımacılığıHer kapasite ve türdeki iş makinelerini 1. Sınıf kalite seviyesinde taşımaktayız. Avrupa ve Asya’da ulaştırmamızı istediğiniz bütün iş makinelerini emniyet ve güven içerisinde istediğiniz bölgeye ulaştırmaktayız.
Sanayi Makinesi Taşımacılığı
Sanayi Makinesi TaşımacılığıSanayi Makinesi Taşımacılığında kendi bünyemizde ki üstün donanımlarımızdan yardım alarak yurt içi ve yurt dışına taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ülke ve şehre belirttiğimiz zaman içerisinde sanayi makinesi nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.
Enerji Projeleri Taşımacılığı
Enerji Projeleri TaşımacılığıEnerji projeleri taşımacılığında türbin ve jeneratör gibi malzemelerin nakliyesini uzman ve güvenilir filomuzla gerçekleştirmekteyiz. Enerji projeleri taşımasında istenilen tarihte ve istenilen adrese en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırmaktayız.
Buhar Kazanı Taşımacılığı
Buhar Kazanı TaşımacılığıFarklı boyutlarda bulunan buhar kazanlarını yurt içine ve birçok yurt dışı ülkesine taşımaktayız. Avrupa ve Asya’da müşterilerimizin istediği tarihte ve istediği şehir veya ülkeye en hızlı ve kaliteli bir şekilde nakliyat gerçekleştirmekteyiz.
Tank Taşımacılığı
Tank TaşımacılığıFarklı ebatlarda ki oksijen, azot, LNG, LPG ve benzeri tanklarınızı özel römorklarımızla taşımaktayız. Birçok Avrupa ve Asya bölgesinde Tank Taşımacılığını gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin istediği yerlere nakliyatı en kaliteli ve doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Tanker Taşımacılığı
Tanker TaşımacılığıKoçanlar katı maddelerin güvenli ve dikkatli bir şekilde nakliyesinde olduğu gibi diğer bütün ağır nakliyat taşımacılığında da hizmet vermektedir. Denizden ve karadan müşterilerinin tankerlerini en uygun ve emniyetli şekilde taşıyarak firmalarımızın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.
Vinç Taşımacılığı
Vinç TaşımacılığıKoçanlar Vinç Taşımacılığını gerçekleştirerek yükleme kaldırma vb. gibi işlerini güvenilir ekibiyle en kısa sürede yerine getirmektedir. Tüm endüstriyel şirketlere ve aklınıza gelebilecek gerekli bütün iş alanlarına vinç taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
Tekne Taşımacılığı
Tekne TaşımacılığıYüksek seviyede ağırlık kaldıran vinçlerimiz, dayanıklı araçlarımız beraberinde deneyimli filomuzla tekne taşımacılığını başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Her uzunluk ve ölçüdeki tekne büyüklüklerine uygun taşıma ekipman ve gereçleri ile ülkemizde ve yurt dışında tekne taşıma işlemi yapabilmekteyiz.
Yat Taşımacılığı
Yat TaşımacılığıÖzel yat römorklarımızı kullanarak taşıma ve lashing hizmetini en üst ve kaliteli seviyede vermekteyiz. Hasar ve zararı önleme konusunda uzman ekibimiz ile yıllardır yat taşıma hizmetini istenilen talepler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
Lowbed
LowbedUluslar arası standartlara uygun olmayan ölçü dışı yükler lowbed nakliyat araçlarımızla her çeşit yükseklik, genişlik, yük kapasitesi ve manevra özellikleriyle taşınabilmektedir. Koçanlar lowbed taşıma hizmeti yurt içi ve yurt dışı tüm adreslere yapılabilmektedir.
Haberler
2010 yılı UBAK İzin belgesi Değerlendirme Listesi Yayımlanmıştır!
UBAK İzin belgesi almaya hak kazanmış firmaların, Yönergenin 9uncu maddesinin (h) bendine göre kendi aralarında yapacakları takas işlemleri ile ilgili müracaatlarının 11.12.2009 tarihi mesai saati bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.
Türkmenabat-Farab Dubalı Köprüsü!
Türkmenistan-Özbekistan sınırında yer alan ve Türkmenistan üzerinden Özbekistan ve Kazakistan’a yapılan taşımalarda yoğun olarak kullanılan Farab Sınır Kapısındaki Türkmenabat-Farab dubalı köprüsünün, 11-14 Aralık 2009 tarihleri arasında kapalı olacağı ve bu güzergahı kullanacak araçların anılan tarihler arasında Daşoğuz ve Köhneurgenç geçiş noktalarını kullanabilecekleri bildirilmektedir.
Alman İşadamlarını Türkiye’ye yatırıma çağırdı.
TOBB/ TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Alman İşadamlarıyla çalışma yemeğinde buluştu. Birlik merkezindeki yemek öncesi bir konuşma yapan Hisarcıklıoğlu, vize sorunu ve karayolu taşımacılığında, kamyonlara uygulanan kota konusuna vurgu yaparken, engellerin kaldırılması için işbirliği yapılması gerektiğini anlattı.
Teknik Bilgiler
Uluslararası Teslim Şekilleri
Uluslararası Teslim Şekilleri
ICC (International Chamber Of Commerce) Uluslararası Ticaret Odaları Birliği, Türkiye’nin de taraf olduğu uluslararası ticaretin alcı, satıcı ve nakliyeci açısından risk ve sorumluluklarını tarif eden bir kurumdur. Uluslararası ticaret, bu odanın belirlediği kurallar çerçevesinde gerçekleşir. Bu kurum, alıcı ile satıcı arasında yapılan ticarette malın teslim şekli ile ilgili olasılıkları genel başlıklar altında toplamıştır.
detay
Nakliyeci Sorumluluk Sigortası
Nakliyeci Sorumluluk Sigortası
Nakliyecinin taşıdığı malların hasar, eksik ve kayıp olması durumlarında nakliyeci sorumluluğunu üstlenen bir poliçedir Uluslararası taşımalarda nakliyecinin taşıdığı malın hasarlanması ve kaybı esnasında sorumluluğu CMR Konvansiyonu ile belirlenmiştir. Koçanlar CMR taşıma evrakları Eureko Sigorta aracılığı ile sigortalanmıştır.
detay
CMR Konvansiyonu
CMR Konvansiyonu
EŞYALARIN KARAYOLUNDAN ULUSLAR ARASI NAKLİYATI İÇİN MUKAVELE SÖZLEŞMESİ (CMR) DİBACE AKIT TARAFLAR Eşyaların Karayolundan Taşınması koşullarını standartlaştırmanın, özellikle bu tür taşımalarda kullanılan belgeler ve taşıyıcının sorumluluğu bakımından yararlarına inanarak:
detay
76.jpg75.jpg74.jpg73.jpg71.jpg70.jpg69.jpg

Call Now ButtonŞİMDİ ARA / TEKLİF AL