0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya Ambarkargo işinde bizim en önemli özelliğimiz eşyalarınızı hasarsız alarak, hasarsız teslim etmektir. Antalya Nakliyeambarı firması her türlü eşya taşımaktadır.

 

Antalya Nakliyeöz ata ambar firmamız ile anakaradaki nakliyat ambar yüklerinizi Antalya Nakliyeambarı nakliyat firmamız ile sigorta kapsaında taaşıta bilirsiniz. Antalya Ambarve Antalya Nakliyeambarı firmamız ile günlük şehirler arası taşımacılık yaptıra bilirsiniz.

 

Antalya Ambarnakliyat, Antalya Nakliyenakliyat ambarı, Antalya Nakliyeambarı kargo parça nakliye firmaları arasında öncü gurup olarak günlük şehirler arası taşımacılık yapmaktayız.

 

Antalya Ambarnakliyat, Antalya Nakliyeambarı , parça nakliye hizmetleri, Antalya Nakliyeambarı firmamızı arayarak müşteri temsilcisinden detaylı  bilgi alabilirsiniz.

 

Antalya Nakliyenakliyat  ambarı firması olarak günlük  Türkiye geneli ve çevre ilçelerine parça nakliye ve komple kargo taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Antalya Ambarfirmamızdan her çeşit eşya ve malzeme taşımacılığı hizmeti ala bilirsiniz.

 

Antalya NakliyeAmbarı Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Antalya Nakliye ambarı firması olarak Nakliye hizmeti kapsamında en çok dikkat gerektiren taşımacılıklarından birisi şehirler arası taşımacılıktır. Öz ata Nakliyat ambarı firmamız müşterilerinin güvenini boşa çıkarmadan yıllardır tüm Türkiye’de şehirler arası ambar taşıma hizmetini sürdürmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta titizlikle çalışan eleman kadromuz sayesinde firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Diğer taşıma hizmetlerinde olduğu gibi şehirler arası ambar nakliyesinde de eşya ve malzemeleriniz sigortalı taşınmaktadır. Ürün ve malzemeleriniz ne olursa olsun her çeşit ürün ve malzeme için uygun araçlarımız mevcuttur. Uygun fiyat teklifleri ve ucuz ambar taşımacılığımız ile tüm Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.Ambar firmaları arasında eşya hasar sigortası ile çalışan Antalya Ambarfirmamız taşımacılık esnasında oluşan hasarı karşılamaktayız hasar ambar firmamızca karşılanabilmesi için ekspertiz elemanımızla incelenip malzeme veya eşyanın daha önceden hasarı varsa tespit edilir yok ise şehirler arası ambar taşımacılık esnasında oluşan hasarı ambar şirketimizce karşılamaktayız.

 

Antalya Nakliyeambarı

 

DİKKAT: EŞYA VE MALZEME YÜKÜNÜZ NE OLURSA OLSUN HER EMTİA VE MALZEMELER İÇİN TASARLANMIŞ ARAÇLARIMIZ İLE ŞEHİRLERARASI NAKLETTİRMEKTEYİZ.  EV EŞYALARINDAN KURU YÜK TONAJLI VE TONAJSIZ MALZEMELERE KADAR TAŞIMACILIK HİZMETİ VEREN TEK NAKLİYAT AMBARI FİRMASIYIZ.

Antalya Ambar

 

NAKLİYAT AMBARI HİZMETİNDE TÜRKİYEDE İLK

SİGORTALI EŞYA HASAR SÖZLEŞMELİ AMBAR HİZMETLERİ(?)

Eşya veya malzemenin taşınmadan önce hasarını belirlemek ve tarafımızdan yapılan her hasarı ambar şirket hasar sözleşmesi ile karşılamaktayız.

 

TAŞIYALIM HASARINIZ VARSA KARŞILIYALIM

 

SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

 

Antalya NakliyeAmbarı 7×24 Acil Erişim Numaralarımız

 

0532 177 68 29 – 0242 247 1 247

TÜRKİYE’NİN 81 İLİNE GÜNLÜK AMBAR NAKLİYATI FİRMASI

Antalya Ambarnakliye firmamız 1999 yılında itibaren faaliyet göstermektedir.

 

Antalya Nakliyeambarı firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere hizmet vermektedir. Antalya Ambarnakliyat şirketimizin Geniş araç filosu ile Türkiye’nin 81 iline gidişli dönüşlü sevkıyatları bulunmaktadır.

 

Biz Antalya Nakliye ambar firması olarak eşya ve malzemelerinizi zamanında ve saatinde alıp bir ertesi günü zamanında ve saatinde teslimatını yapmaktayız.

 

Antalya Nakliyeambarı ve Antalya Nakliyeambarları arasında günlük taşımacılık hizmeti veren tek Antalya Ambarnakliyat firmasıyız. Antalya Nakliyenakliyat ambarı firmamız sigortalı ve eşya, malzeme hasar tespit tutanağı ile çalışmaktadır.

 

Ambar nakliyat hizmeti özen ve titizlik isteyen bir kuruluştur biz özata nakliyat ambar firması olarak bütün disiplin’i ön planda tutarak ambar hizmetinde tecrübeli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

Antalya Nakliyeambarları arasında geniş araç filosuna sahip olan Antalya Ambaröz ata firmamız gelecek nesillere daha iyi hizmet vere bilmek için teknolojileri kullanarak kendini geliştirmektedir.

 

Antalya Nakliyeambarı firmamız Antalya Ambarmerkez ofisimiz ile günlük taşıma hizmeti vermektedir.

 

DİKKAT: Antalya AmbarNakliye firmamız en az 1 m² kare altındaki eşya ve malzemelerin taşımacılığını yapmamaktadır.

Ambar nakliyat  ambarı firması olarak ağır yüklerin’iz, parça veya parsiyel yada tam yüklerin’iz adresten alınıp adrese sigortalı olarak teslimini sağlanmaktadır. Yükleri’niz alındığı günün ertesi günü teslimat yapılmaktadır. Yüklerin’iz en  az   2 m ²  olan yüklerinizin alımı sağlanmaktadır.

 

Antalya Ambarnakliyat firmamızın Türkiye”nin her yerinde temsilcileri yada şubesi bulunan bir firmadır merkez şubemiz Ankaradır.

 

Antalya ambar firmamız 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizim kalitemiz sizin memnuniyetin izdir. Ambar Antalya Nakliyemerkez şubemiz ile tüm Türkiye’den gidişli ve dönüşlü yüklerinizi bildirebilirsiniz. istediğiniz gün ve saatte ambar firmamız vermiş olduğunuz adreste hazır bulunur.Antalya Ambarnakliye firması olarak yükün yüklendiği andan itibaren ambar nakliyat firmamız yükün teslimine kadar yol hasar sigortası ile sigortalandır ılır. İsteğe bağlı olarak değerli malzemelerinize ambar nakliyat olarak özel sigorta yapılır.

 

Antalya Ambar nakliyat firmamız yükün cinsine göre açık veya kapalı kasa ağır sanayi malzemeleriniz için tır lobet kasaları ev eşya nakli yatlarınız için kapalı kasa araçlarımız gıda malzemeleriniz için frigorifik özel dizayn kasalarımız ambar firmamız olarak özel kamyonlarımızla alınır .

 

Şehirlerarası Parça Ambar Nakliyat

Antalya Nakliyeşehirler arası parça nakliyat firmamız şehirler arası yüklerin’iz için kurulmuş ambar firmasıyız. Antalya Nakliyeşehirler arası parça nakliyat ambarı firmamız Antalya Nakliyemerkez kuruluşlu olup Türkiye’nin her tarafından alım sağlanmaktadır. Şehirler arası parça yüklerin’iz alındığı günün ertesi günü teslimat yapılmaktadır. Antalya Nakliyeşehirler arası nakliyat olarak ev eşyalarınızı, parça eşyalarınızı, ağır yüklerinizi şehirler arası parça ambar nakliyat olarak biz adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz.

 

Evden Eeve Parça Ambar Nakliyat

Antalya Nakliyeevden eve parça ambar nakliyeler iniz için kurulmuş olan firmamız sizin parça eşya taşımacılığındaki yükünüzü hafifletmek için kurulmuştur.Antalya Nakliyeambarı firmamız Antalya Nakliyemerkez kuruluşlu ambar firması olmakla beraber siz müşterilerimiz için evden eve parça ambar nakli yapmaktadır. Evden eve parça nakli yatlarınız uzman taşıma personellerimizle yerinde ambalaj yapılıp yüklemesi gerçekleştirilmektedir. Evden eve eşya taşımacılığında uzman eleman kadromuz ile itina ile sağlıklı biçimde ambalajlaması yapılan eşyaların şehirler arası ambar taşıma nakli sağlanmaktadır evden eve parça veya komple eşya nakilleri sigortalı olarak yapılmaktadır. Biz Antalya Nakliyeevden eve şehirler arası ambar firması olarak gidişli dönüşlü ambar taşımacılık hizmetimiz ile Türkiye’nin 81 iline taşımacılık yapmaktayız. Evden eve eşya taşımacılık hizmetinde en az bir odalık eşya ve malzeme taşımacılığı yapmakta olan firmamız aşağı dada belirtmiş olduğumuz illere günlük nakliye hizmeti sunmaktayız. Antalya Nakliyeambarı firmamız ile Antalya Nakliyeşehirler arası parça taşımacılığı hizmetimiz sigortalı ve şirket hasar tespit tutanağı ile yapılmaktadır Antalya Nakliyeambarı firmamız günlük taşımacılık hizmeti ile Türkiye genelinde gündemde olup Taşımacılık hizmetlerinde her türlü proje üretme gayreti ve çabası içindedir.  Evden eve nakliyat ambarı firması olarak parça ve komple eşyalarınızı sigortalı ve ucuz fiyatlar ile taşımaktayız. Antalya Nakliyeambarı firmamız yoğun talep üzerine yük,eşya,ve malzeme taşımacılığı talepleri üzerine evden eve ambar nakliyat hizmetini’de yapmaktadır. Biz Antalya Nakliyeevden eve nakliyat ambarı firması olarak günlük gidişli dönüşlü Türkiye’nin 81 iline taşımacılık nakli yapan tek firmayız.Antalya Nakliyenakliyat ambarı firmamız parça ev eşyalarınız veya komple ev eşyalarınızı evden eve şehirler arası nakletmektedir naklimiz şirket hasar sözleşmeli ve sigortalı olarak yapılmaktadır. Ayrıca şehir içi ve şehirler arası ev ve ofis taşımacılığı için çözüm ortağımız olan Antalya NakliyeAmbarı firmasının web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

 

Antalya NakliyeAmbarı Parça Nakliye

 

Antalya Nakliyeambarlar şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin parça eşyalarının araç bulma sıkıntısından kurtarıyoruz Antalya Nakliyeambarı firması olarak parça eşya veya yüklerinizi en az 2 m² olarak alım sağlıyoruz. Antalya Nakliyeöz ata ambar şirketimiz yüklerinizi adresten alıp adrese sigortalı olarak taşınmasını sağlıyoruz. Antalya Nakliyeambarı ve Antalya Nakliyeambarları firmaları arasında günlük parça ve parsiyel taşımacılığı ile ön plana çıkan ambar firmamız öz  ata nakliyat ambarı firmamız günlük Türkiye geneline parça eşya nakliyesi ve parça malzeme nakliyat hizmeti vermekteyiz biz nakliyat ambarı firmaları arasında öncü kuruluş olmakla beraber Antalya Nakliyemerkezden Türkiye geneline günlük parça nakliyat hizmeti sunan tek firmayız.

 

BÜRO OFİS NAKLİYESİ

 

Büro ofis nakliye hizmeti veren Antalya Nakliyeambarı firmamız parça ofis nakliye hizmeti ve komple büro taşımacılık hizmeti vermekteyiz biz Antalya Nakliyeambarı firması olarak günlük mobilya taşımacılık hizmeti vermekte olan öz ata nakliyat ambarı firmamızdan büro taşımacılığı ve ofis nakliyat hizmeti ala bilirsiniz. Ambar firmamız 1999 yıllarından itibaren kendi bünyesi altında çalıştırmış ve yetiştiştirilmiş eleman ya kadromuz ile büro ofis nakliyat hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası büro taşımacılığı hizmetimiz sigortalı olarak yapılmaktadır büro ofis malzeme taşımacılık hizmetimiz adresten adrese teslim olarak yapılmaktadır

 

FUAR TAŞIMACILIĞI

 

Fuar taşımacılık hizmeti veren Antalya Nakliyeambarı firmamızdan fuar taşımacılığı hizmeti için destek ala bilirsiniz Antalya Nakliyeambarı firmamız fuar nakliyat, stant taşımacılığı ve sergi nakliyesi faaliyetlerinde işinde uzman eleman kadrosu ile ve fuar,stant ve sergi taşımacılık hizmeti için özel dizayn edilmiş araçlarımız ile hizmet vermektedir. Antalya Nakliyeambarı firmamız öz ata nakliyat fuar nakliye hizmetinden dizayn hizmetlerine kadar üslenerek şehirler arası fuar taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir. Antalya Nakliyeambarı ve Antalya Nakliyeambarları firmaları arasında uzman eleman kadromuz ile fuar taşımacılık hizmeti veren tek firmayız.

 

FABRİKA NAKLİYESİ

 

Fabrika taşımacılık hizmetimiz ağır taşımacılık hizmeti için kullandığımız tonajlı yük kamyonlarımız ile taşımacılığı yapılmaktadır Antalya Nakliyeambarı firmamız şehirler arası fabrika taşımacılığı hizmeti ile 1000 den fazla fabrikayı taşımıştır biz Antalya Nakliyeambarı firması olarak şehir içi fabrika nakliye hizmeti ve şehirler arası fabrika nakliyat hizmeti vermekteyiz. Antalya Nakliyefabrika taşımacılık hizmetimiz işinde uzman eleman kadromuz ile şehirler arası nakledilmektedir.

 

BANKA TAŞIMACILIĞI

 

Banka taşımacılığı hizmeti özenle ve titizlikle yapılmaktadır banka taşımacılığı hizmetinde elektronik eşya ve malzeme demonte monte işleminden mobilya demonte ve monte işlemlerine varana kadar elemanlarımızca yapılmaktadır sökümü olan mobilyaların ambalajlanarak araç içerisine götürülerek istiflemesi yapılmaktadır biz Antalya Nakliyeambarı firması öz ata nakliyat olarak elektronik eşya ve gereçler için tasarlanmış koliler içerisine yerleştirerek şehirler arası banka taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

 

GIDA NAKLİYE

 

Şehirler arası Gıda nakliyesi hizmetimiz frigolu araçlarımız ile yapılmaktadır – ve + dereceler ile şehirler arası gıda  nakliyat hizmeti veren Antalya Nakliyeambarı firmamız gıda malzemelerini bozulmadan nakliyesini gerçekleştirmektedir. Antalya Ambarfirmamız parça gıda taşımacılık hizmetinden komple gıda taşımacılık hizmetlerine varana kadar üstlenmektedir.parça gıda nakliye hizmetimiz günlük olarak yapılmaktadır.

 

Ağır Nakliyat Ambarı

 

Antalya NakliyeAğır nakliyat ambarı firması olarak ambar firmamız kuru yüklerinizi, sanayi yüklerinizi, fabrika yüklerini, iş makinaları vb yüklerinizi yerinden istediğiniz saatte alınıp ertesi günü teslimat yapmaktadır. bilindiği üzere ağır nakliyat hem zahmetli hemde dikkat edilmesi gereken taşıma dalıdır. biz Antalya Nakliyenakliyat ambarı firmamız sizin için yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteyi sizlere sunuyoruz. Ambar olarak hem ucuz hemde zamanlı çalışılması prensiplerimizden sadece birisidir. merkez kuruluşumuz Antalya Ambarolmak üzere Türkiye’nin her yerine gidişli vede dönüşlü sevki yatlarımız bulunmaktadır. Antalya Nakliyenakliyat ambarı firmamızdan forklift kiralaması da yapa bilirsiniz.

 

Antalya Nakliyeambar, malzeme, yük ve eşya taşımacılığı hizmetlerimiz ile firmamızda bulunan geniş araç filomuz ile Antalya Nakliyeilinde bulunan bu ilçelerden yük alımı yapmaktayız; Akyurt »Altındağ» Anafartalar »Aydınlıkevler parça nakliyat» Hasköy »Hisar» İskitler »Merkez Köyler» Opera / Gençlikparkı »Önder» Peçenek »Samanpazarı» Siteler nakliyat »Telsizler» Ulubey »Ulus / İsmetpaşa» Yeşilöz »Yıldırımbeyazıt / Dışkapı» Ayaş »Oltan» Bala »Beypazarı» Çamlıdere »Çankaya» Ahlatlıbel »Ayrancı» Bahçelievler evden eve nakliyat »Balgat nakliye» Bilkent evden eve »Cebeci» »Dikmen» Esat »Gaziosmanpaşa (Gop)» Hürriyet »Kavaklıdere» Kırkonaklar »Kızılay,

Antalya Ambarnakliyat firmamız ile şehirler arası ambar taşımacılık hizmeti verdiğimiz Türkiye genelindeki illerimiz; Adana »Adıyaman» Afyon »Ağrı» Amasya »Ankara» Antalya »Artvin» Aydın »Balıkesir» Bilecik »Bingöl» Bitlis »Bolu» Urdur »Bursa» Çanakkale »Çankırı» Çorum »Denizli» Diyarbakır »Edirne» Elazığ »Erzincan» Erzurum » Eskişehir »Gaziantep» Giresun »Gümüşhane» Hakkari »Hatay» Isparta »Mersin» İstanbul »İzmir» Kars »Kastamonu» Kayseri »Kırklareli» Kocaeli »Konya» Kütahya »Malatya» Manisa »Kahramanmaraş» Mardin »Muğla» muş »Nevşehir» Niğde » Ordu »Sakarya» Samsun »Siirt» Sinop »Sivas» Tekirdağ »Tokat» Trabzon »Tunceli» Şanlıurfa »Uşak» Van »Yozgat» Zonguldak »Aksaray» Bayburt »Karaman» Kırıkkale »Batman» Şırnak »Bartın» Ardahan »Iğdır» Yalıova » Karabük »Kilis» Osmaniye »Düzce

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik