0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya Ankara Profesyonel Nakliyat Hizmetleri
Antalya Ankara arası nakliyat hizmetinden faydalanmak istediğiniz zaman en önce neye önem verirsiniz? Sektörde sahip olduğumuz deneyim neticesinde müşterilerimizin “güvenlik” konusunu son derece önemsediklerini gördük. Bu bağlamda firmamızın sizlere pek çok açıdan güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyor olduğunu belirtmek isteriz. En başında bir nakliyat firmasının güvenilir bir nakliyat hizmeti sunuyor olduğunu söyleyebilmemiz için o nakliyat firmasının yasal prosedürlere uygun bir şekilde hizmet verip, vermediğini dikkate almamız gerekir.

Nitekim herhangi bir yasal izne ve belgeye sahip olmadan nakliyat hizmeti vermeye çalışan amatör firmalar sizlere belki de çok uygun fiyat teklifi sunuyor ancak eşyalarınızın güvenliği konusunda bu firmalara asla güvenemezsiniz. Nitekim bu türden firmalarda personeller de çoğu zaman teknik donanıma sahip olmadığından dolayı, eşyaları ya da ticari ürünleri geleneksel yöntemler ile taşımaya çalışırlar. Bu durumun neticesinde hem eşyalar hasar görür hem de ciddi masraflar ile karşı karşıya kalırsınız.

Antalya’dan Ankara’ya her türlü eşya taşımacılık hizmeti vermekte olan firmamız ise yasal altyapıya ve gerekli belgelere sahiptir. Deneyimi, gerekli teknik bilgi ve donanıma sahip personellerimiz profesyonel bir şekilde eşyalarınızın taşınması işlemini gerçekleştirmektedir. Nitekim ilk etapta eşyaların tamamen güvende olduğundan emin oluyoruz ve sonrasında nakliyat aracımızın Ankara’ya gitmek üzere yola çıkmasına izin veriyoruz.

Sizler de Antalya’da belirteceğiniz bir adresten, Ankara’da belirteceğiniz bir adrese kadar eşyalarınızın en ufak çizik almadan, hasar görmeden, ezilmeden, kırılmadan, kusursuz bir şekilde ulaştırılmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere oldukça uygun fiyat teklifi sunmaktayız.

Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinden, Ankara merkez, Mamak, Gölbaşı, Çinçin, Sincan, Beypazarı, Dikmen, Polatlı, Yenidoğan, Haymana, Uzunbeyli, Bala, Pursaklar, Akyurt ve tüm diğer yerleşim birimlerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Antalya Ankara Arası Profesyonel Nakliyat Hizmeti Veriyoruz
Antalya’dan Ankara’ya taşınması gereken eşya ve yükleriniz için firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır. Yasal izne ve belgelere sahip şirketimiz, sizlere profesyonel düzeyde hizmet vermekte olup, bizimle anlaşma sağladığınız taktirde eşyalarınızın sigortalanması işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede taşınma esnasında herhangi bir zarar ya da kayıp olursa, sorumlusu biz oluyoruz.

Sizlere kusursuz bir nakliyat hizmeti sunmaya hazırız ve bizimle her türlü yük taşımacılığı için iletişime geçebilirsiniz. Tüm teknik bilgi, birikim ve donanıma sahibiz ve hizmette sınır tanımıyoruz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçtiğinizde, Antalya Ankara arası nakliyat hizmetimiz tercih edebileceğiniz başlıca hizmet seçeneklerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

Antalya Ankara arası evden eve nakliyat – Şehirlerarası evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve ev eşyalarınızın Antalya’da herhangi bir adresten, Ankara’da herhangi bir adrese kadar ulaştırılması gerekiyorsa, güven içerisinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev eşyalarınızı sınıflandırarak paketliyoruz ve tam emniyetli olduğundan emin olduğumuzda aracın yola çıkmasını sağlıyoruz. Yüksek kattaki bir binadaysanız, bu durumda asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde aracımıza yüklüyoruz.
Antalya Ankara arası parsiyel taşımacılık – Antalya’dan Ankara’ya kadar taşınması gereken ev eşyalarınızın sayısı oldukça az ise bu durumda sizlere sunacağımız fiyat teklifimizin de normal nakliyat hizmetine kıyasla daha uygun bir seviyede olması gerekir. İşte parsiyel taşımacılık hizmeti seçeneğimiz ile bu mümkün olmaktadır. Aynı istikamette taşınması gereken az sayıda eşyaları olan müşterilerimizin eşyalarını tek bir araçta taşıyoruz ve bu sayede az sayıda eşyaları için taşıma hizmetimizden faydalanan müşterilerimize çok daha uygun fiyat teklifi sunuyoruz.
Ofis ve iş yeri taşımacılığı – Kurumsal müşterilerimiz için nakliyat çözümleri sunduğumuz gibi; küçük ve orta ölçekli her türlü işletme modeline özel de ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti çözümünü sunmaktayız. İşyerinde bulunan tüm eşyaları yapısal özelliklerine göre sınıflandırıp, taşınması işlemini gerçekleştirmekteyiz.
İşletmelere özel çözümler – İşbirliği çözümleri de yapıyoruz. Türkiye genelinde farklı noktalarda bulunan meslektaşlarımız için nakliyat aracı kiralama hizmeti verdiğimiz gibi diğer sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için; tekstil ürünleri taşımacılığı, soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık hizmeti çözümlerini sunmaktayız.
Sahip olduğumuz sağlam altyapımız ile sizlere Antalya Ankara arası güvenilir nakliyat hizmeti sunmaya hazırız. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Antalya Ankara Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Esasında sizlere zaman kaybı olmadan hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz sayesinde her bir eşyanızın hasar görmeyeceğini garanti ediyoruz. Bu nedenden dolayı bizi tercih etmenizi gerektirecek en önemli sebebin sizlere güvenilir bir hizmet veriyor olmamız, olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu sektörde güvenilir olmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimiz Antalya’dan Ankara’ya kadar taşınmasını istediği yüklerinin asla zarar görmemesini istiyorlar ve bizler bu beklentilerini karşılıyoruz.

Ayrıca üzerinde durduğumuz belli başlı hizmet kriterlerimiz sayesinde müşterilerimiz için daha iyi hizmet verebiliyoruz. Buna göre;

Firmamız ile iletişime geçip, anlaşma sağladığınızda sizlere belirttiğimiz adreste taşımacılık işlemine başlıyoruz ve yine sizlere belirttiğimiz tahmini varış tarihini geçirmeden eşyalarınızın Ankara’da belirttiğiniz adrese kadar taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Zamanlama konusunda oldukça hassas davranırız ve müşterilerimizi asla bekletmeyiz.
Taşınma esnasında eşya ya da yüklerinizin hiçbir şekilde zarar görmeyeceğini garanti ediyoruz. Çünkü ekibimiz deneyimli ve bilgili bir ekip. Aynı zamanda sahip olduğu teknik donanımı sayesinde eşyalarınızın taşınma işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Sizlere oldukça geniş hizmet seçeneklerini sunuyoruz. Bu sayede hertürlü taşımacılık taleplerinizi yerine getiriyoruz. Bu bağlamda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir.
Antalya’da güvenilir nakliyat firması olarak, sizlere en iyi Ankara nakliyat hizmetini vermekteyiz.

Antalya Ankara Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Sizlere sunacağımız fiyat teklifimiz ile ilgili olarak bilmeniz gereken en önemli şey fiyat belirlemesi yaparken birden fazla kriteri dikkate alıyor olduğumuzdur. Bu nedenden dolayı müşterilerimize kesin bir fiyat sunabilmemiz ancak iletişime geçmeniz ile mümkün olmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hangi türden taşımacılık hizmetimizi talep edeceğinize, eşyalarınızın yoğunluğuna ve binanın kaçıncı katta olduğu gibi çeşitli kriterleri dikkate alarak en ideal fiyat teklifimizi sunarız. Bu bağlamda daha net bir fiyat teklifi alabilmeniz için firmamız ile iletişime geçerek, ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede adresinize gelecek personelimiz eşya ve yüklerinizi inceleyerek, size en iyi fiyat teklifini sunacaktır.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik