tarafından eklendi tarafından eklendi
0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Bir Sayfa Seçin

En çok hizmet talebi aldığımız şehirlerden birisi de Eskişehir olmaktadır. Antalya’da bizlere vermiş olduğunuz adrese, anlaşma sağladığımız tarihte nakliyat aracımız ile geliyoruz ve araca yükleri istifliyoruz. Yüklerin yapısal özelliklerine göre ekstra emniyet sağlıyoruz. Bu bağlamda geniş bir yelpazede taşımacılık hizmeti vermekte olduğumuzu belirtmek isteriz.

Örneğin evden eve nakliyat hizmeti talep edildiği zaman ev eşyalarını yapısal özelliklerine göre gruplandırırız ve sonrasında sahip olduğumuz ambalaj malzemesi ile her bir eşyanın doğru bir şekilde paketlenmesi işlemini gerçekleştiririz. Bu paketleme işlemi sayesinde eşyaların taşınması işlemi sırasında en zorlu koşullarda ve hatta darbelerde bile sıfır hasar görmeden taşınması işlemi gerçekleştirilir. Bireysel müşterilerimizin evden eve nakliyat hizmeti dışında; Antalya Eskişehir parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık gibi talepleri de olmaktadır ki tüm bu talepleri kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Öte yandan kurumsal müşterilerimiz için de Antalya Eskişehir taşımacılık hizmeti sunuyor olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu bağlamda çeşitli sektörel ürünlerin taşımacılığına yönelik gerekli ekipman altyapısı ve de nakliyat aracına sahip olmamız sayesinde tam güvenli bir taşıma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Bu bağlamda firmamızın hizmet verdiği başlıca sektörel işletme modellerinin hizmet taleplerini; soğuk zincir grubu taşımacılığı, gıda taşımacılığı, meyve ve sebze taşımacılığı, iş makinaları taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı olarak sıralandırabiliriz.

Sonuç itibariyle Antalya’dan Eskişehir’de belirteceğiniz adrese kadar eşyalarınızı kusursuz bir şekilde taşımaya hazır profesyonel bir ekip ile yıllardır sektörde hizmet veriyoruz. Bu bağlamda hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi almak ve sizlere sunabileceğimiz uygun fiyat teklifini öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinden, Eskişehir merkez beldeleri dahil olmak üzere ilçeleri; Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı belirteceğiniz adrese kadar nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Antalya Eskişehir Arası Profesyonel Nakliyat Hizmeti Veriyoruz
Antalya Eskişehir arası ne türden bir taşımacılık hizmeti talep edeceğinizin bir önemi yok. Çünkü firmamız sahip olduğu güçlü altyapısı sayesinde herhangi bir şekilde hizmet ayrımı yapmıyor. Bu bağlamda hem bireysel müşterilerimizin taleplerini hem de işletmelere özel taşımacılık taleplerini karşılıyoruz.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman sizlere sunduğumuz başlıca hizmet seçeneklerimizi aşağıdaki gibi özetlememiz mümkündür;

Antalya Eskişehir arası evden eve nakliyat – Normalde evden eve taşımacılık hizmet süreci oldukça stresli ve can sıkıcı bir hal almaktadır. Özellikle de amatör bir firma ile çalışırsanız bu süreç daha da yorucu ve can sıkıcı hale gelir. Çünkü amatör firmalar geleneksel yöntemler ile eşyalarınızı taşır, yeteri kadar özen gösterilmez, gerekli teknik altyapıya da sahip değildir. Bu gibi nedenler yüzünden eşyalarınız zaten Eskişehir’e ulaşana kadar ciddi zararlar görür. Oysa firmamız önce eşyalarınızı analiz eder ve her bir eşyanızın güvenli bir şekilde taşınabilmesi için paketleme, kolileme işlemini gerçekleştirir. Sonrasında titizlikle ve özenle araca yerleştirerek, Eskişehir’e kadar kusursuz bir şekilde ulaşmasını sağlar.
Antalya Eskişehir arası parsiyel taşımacılık – Aslında parsiyel taşımacılık hizmetimizin de evden eve nakliyat hizmetinden bir farkı yoktur. Tek farkı bu taşımacılık hizmetinde az sayıda eşyaları taşıyor olmamızdır. Bundan dolayı müşterimize çok daha yüksek bir fiyat teklifi vermek yerine, daha düşük bir fiyat teklifi veriyoruz. Tabii ki bu hizmet; standart bir nakliyat aracının en fazla yarısı kadarını dolduracak ev eşyasına sahip müşterilerimizin faydalanabildiği bir hizmet seçeneğimizdir.
Ofis ve işyeri taşımacılığı – Bazı durumlarda işyerlerinizin taşınması gerekebilir. Eğer işyeriniz Antalya’dan Eskişehir’e taşınacaksa, bu taşınma sürecini şansa bırakamazsınız. Çünkü ofis ya da işyeriniz bünyesindeki her bir ekipmanın işiniz açısından önemli bir gerekliliği söz konusudur. Dolayısıyla da her bir ekipman ve malzemenin temiz ve titiz bir şekilde taşınması gerekir. İşte bu aşamada firmamıza güvenebilirsiniz.
İşletmelere özel çözümler – Meslektaşlarımız ile çözüm ortağı olabildiğimiz gibi; tekstil ürünleri taşımacılığı, soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık hizmeti çözümlerini de farklı işletme modelleri için sunmaktayız.
Güçlü altyapı ve profesyonel ekibi ile Antalya Eskişehir arasında eşyalarınızı en ufak çizik almadan taşıyacak bir firmayız. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Antalya Eskişehir Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Elbette ki bir firmadan hizmet almadan önce, o firmanın sizlere neyi garanti ediyor olduğunu öğrenmek istersiniz. Bu bağlamda firmamızı tercih etmenizi gerektirecek başlıca sebepleri aşağıdaki gibi derledik;

En önemli sebep deneyimli olmamızdır. Hem Antalya’da hem de Antalya dışında şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu bağlamda Antalya Eskişehir arası sunduğumuz hizmetlerimizde her daim müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.
Profesyonel bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu nedenden dolayı her bir eşyanın özenli ve dikkatli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Bu işlemlerde teknik altyapı da önemli olmaktadır ki firmamız her daim teknik altyapısına yatırım yapmıştır. Bu sayede müşterilerine daha az iş gücü ile daha hızlı ve kolay nakliyat hizmeti vermektedir.
Oldukça geniş hizmet seçeneklerine sahibiz. Bu sayede hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin çeşitli nakliyat taleplerini kusursuz bir şekilde karşılayabiliyoruz. Sahip olduğumuz özel nakliyat araçlarımız; tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, organizasyon nakliyatı, meyve sebze taşımacılığı, iş makinaları ve inşaat malzemeleri taşımacılığı gibi oldukça geniş kategoriler dahilinde hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.
Firmamız ile iletişime geçerek kolay bir şekilde hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere güvenilir bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz ve de memnuniyet garantili.

Antalya Eskişehir Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Müşterilerimize farklı fiyatlar sunuyoruz. Bunun nedeni ise her bir müşterimizin farklı yoğunlukta eşyalarının olması ve bununla beraber taşıma talep ettikleri mesafelerin değişkenlik göstermesidir. Öte yandan fiyat belirlemesi yaparken mevcut binanın konumu da önem teşkil etmektedir. Örneğin yüksek katlı bir bina için genellikle asansörlü sistemi kullanmak durumunda kalıyoruz ki bu da doğrudan sizlere sunacağımız fiyat teklifini etkilemektedir. Sonuç olarak siz değerli müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli ayrıntı; fiyat belirlemesinde pek çok etkenin sizlere sunacağımız teklifi etkiliyor olmasıdır. Bu nedenden dolayı sizlere net bir fiyat teklifi sunabilmemiz ancak firmamız ile iletişime geçmeniz ile mümkün olacaktır. Böylelikle eşyalarınızın yoğunluğu, binanızın konumu ve taşıma mesafesi gibi çeşitli ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olacağız ve sizlere net bir fiyat teklifi sunabileceğiz.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik
ŞİMDİ ARA / FİYAT AL