0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya İstanbul arası nakliyat
Antalya’dan günlük düzenlediğimiz İstanbul seferleri ile tüm yükünüzü taşıyoruz. Antalya İstanbul arası nakliye, nakliyat, lojistik, ambar ve evden eve nakliyat hizmetleri ile herhangi bir nakliye firmasına ihtiyacınız kalmadan tüm taşımalarınızı yapabiliyoruz.

İstanbul Antalya arası nakliyat
İstanbul’dan Antalya’ya taşınması gereken yükler için kamyon, kırkayak, kamyonet, tır gibi araçlar ile hem komple yüklerinizi hemde parça yüklerinizi sorunsuz bir şekilde İstanbul’dan Antalya’ya sevk ediyoruz.

İstanbul Profesyonel Nakliyat Hizmeti
İstanbul profesyonel nakliyat firması olarak, Avrupa ve Anadolu Yakasında her türlü taşımacılık hizmeti taleplerinizi yerine getiriyoruz. Evden eve nakliyat, işyeri taşımacılığı, eşya depolama, asansörlü taşımacılık ve diğer tüm hizmet taleplerinizi yerine getiriyoruz. En uygun nakliyat fiyat teklifini sunuyoruz ve kaliteden ödün vermeden hizmet veriyoruz. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi alabilir ve size sunacağımız uygun fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

İstanbul gibi dev metropolde insanlar eşyalarını sorun yaşamadan yeni adreslerine kadar taşımak istiyorlar. Yeni bir eve taşınmak ya da işyerinizi yeni bir şube adresine taşımak, oldukça meşakkatli bir süreç olabilmektedir. Bu yüzden doğru bir firma seçimi önemlidir. İstanbul’da hem Avrupa hem de Anadolu Yakasında İstanbul profesyonel nakliyat şirketi olarak hizmet vermekte olan firmamız; sahip olduğu bilgi, birikim ve donanım ile hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için kusursuz bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Daha Fazlası
Eşyaların yeni ev adresine taşınması işlemi, büyük bir titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Titizlik önemli olduğu kadar, hangi eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınmasının bilinmesi gerektiği de önemlidir. Bu yüzden sırf İstanbul evden eve nakliyat fiyatları çok ucuz olduğu için amatör bir firma ile anlaşmanız doğru olmayacaktır. Çünkü size çok ucuz fiyat teklifi sunan firmaların pek çoğu eşyalarınızın taşınması aşamasında sizlere herhangi bir güvenlik garantisi vermezler. Sigortalanmayan eşyalarınızın, taşınması esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesi ya da kaybolması durumunda, hakkınızı arayamazsınız. Öte yandan geleneksel taşıma yöntemleri neticesinde evinizin en önemli eşyaları arasında olarak ifade edebileceğimiz; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızın zedelenmesi, çizilmesi büyük bir ihtimal dahilindedir. Oysa alanında uzman bir ekip ile hizmet vermekte olan bir firma ile anlaşma sağlamanız durumunda tüm bu riskler ortadan kalkacaktır. Bu süreç sizin için stressiz bir süreç haline dönüşecektir. Üstelik nakliyat işlemi sonrasında gereksiz masraflar ile de karşı karşıya kalmazsınız. İşte tam da bu aşamada sizlere hem İstanbul evden eve nakliyat fiyatları bakımından oldukça makul seviyede fiyat teklifi sunmakta olan hem de sektörde deneyimli, donanımlı bir ekip ile hizmet vermekte olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda, hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çünkü hizmet sürecimize dair her bir ayrıntı hakkında müşterilerimizin bilgi edinme hakkının olduğuna inanıyoruz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz gibi, sizlere sunacağımız fiyat teklifimizi de öğrenebilirsiniz. Sizlere sunacağımız fiyat teklifi neticesinde anlaşma sağlanması durumunda ise ortak olarak belirleyeceğimiz bir tarihte evinizin yeni adresine kadar taşınması işlemi gerçekleştirilecektir.

Taşınma sürecinde önce eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Bunun için eşyalarınızın yapısal özelliklerini dikkate alıyoruz. Bu sayede eşyanız, sahip olduğu yapısal özellikleri doğrultusunda doğru ve güvenli bir şekilde paketleniyor. Paketleme işlemi sonrasında eşyalarınız artık araca kolay bir şekilde yüklenebilir hale geliyor ve en ufak hasar almadan yeni ev adresinize kadar ulaştırılıyor. Bu süreçte çok katlı bir bina varsa, İstanbul asansörlü taşımacılık işlemi ile süreci daha kolay hale getiriyoruz. Artık ihtiyacınız olmayan ya da belirli bir süreye kadar kullanmayacağınız eşyalarınızı dilerseniz tam güvenli ve hijyenik depomuzda bekletebiliyoruz. Ev eşyası depolama hizmetimizden faydalandığınız zaman sadece makul seviyedeki depolama ücretini ödemeniz yeterli olmaktadır.

İstanbul İşyeri, Ofis ve Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri
Kurumsal müşterilerimiz için de İstanbul genelinde profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Zaman kaybı, ekstra masraf olmadan sadece çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile her daim memnuniyet kazanıyoruz.

Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz hizmet çözümlerinin başında; ofis taşımacılığı hizmetimiz gelmektedir. Aynı zamanda işyeri taşımacılığı olarak da tanımlanan bu hizmet kapsamında, profesyonel ekibimiz tüm ofis eşyalarını özel olarak gruplandırır ve paketleme işlemini gerçekleştirir. Ofis içerisinde bulunan kağıt malzemedeki belgelerin sayısının fazla olması durumunda ise gruplandırma yapar. Elektronik türden eşyalar için ayrıca özen gösterilir. Ofis bünyesindeki her bir eşyanın, sektörel anlamda ne denli önemli olduğunun bilincinde bir şekilde hareket ederiz. Bu sayede işyeri binanız dahilindeki tüm eşyalarınız en ufak hasar almadan, kaybolmadan yeni adrese kadar ulaştırılır.

Sahip olduğumuz özel nakliyat aracımız sayesinde farklı sektörler bünyesindeki işletmeler için nakliyat hizmeti verebiliyoruz. Bu bağlamda; mağaza, hastane, banka, dershane, konsolosluk taşımacılığı gibi farklı taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Bu bağlamda kurumsal müşterilerimizin tam güven içerisinde tercih edebilecekleri bir nakliyat firması olma özelliğindeyiz.

İstanbul’da En Uygun Nakliyat Fiyatları
İstanbul nakliyat firmaları ile iletişime geçtiğiniz zaman farklı fiyat teklifleri alırsınız. Çünkü her firmanın fiyatlandırma esasları değişkenlik gösterebilmektedir. Öte yandan, yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi İstanbul gibi dev bir metropolde pek çok İstanbul nakliyat şirketleri bulunuyor. Dolayısıyla da bu şirketler arasında en doğrusunu tercih etmek gerekiyor. Bu bağlamda firmamız sahip olduğu nitelikleri ile sektörde güvenilir nakliyat firması olması ile ön plana çıkmaktadır. Nitekim sahip olduğu; profesyonel ekibi, güçlü donanımı, altyapısı ile eşyalarınıza en ufak hasar gelmeden, yasal zemine sahip bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmektedir. Hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz, bu sayede güçlü referanslara sahiptir. Hem kurumsal hem de bireysel müşterileri için İstanbul nakliyat fiyatları bakımından oldukça uygun seviyede fiyat teklifi sunmaktadır.

Sizlere sunacağımız fiyat teklifini öğrenebilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gün içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz hizmet telefon numalarımızdan bizimle iletişime geçebilmeniz mümkündür. Tarafımıza aktaracağınız bilgiler doğrultusunda sizler için en ideal fiyat teklifini sunmamızı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimizi talep edebilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında, bizlere belirteceğiniz adres ve tarihte taşınma işleminin gerçekleştirileceği binaya gelerek eşyalarınızı genel olarak analiz ediyoruz. Bu analiz neticesinde eşya yoğunluğunuzu ve bu eşyalarınızın hangi yöntem ile taşınacağını belirlemiş oluyoruz. Elde edeceğimiz tüm bu bilgiler ışığında sizlere en uygun fiyat teklifini sunabileceğiz.

Esktra masraflar ve sürpriz durumlar yok. Sizlere net bir fiyat teklifi sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda da, anlaşma sağlayacağımız belirli bir tarihte taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz her bir ayrıntıyı öğrenmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere en ideal fiyat teklifini sunmaya hazırız.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik