tarafından eklendi tarafından eklendi
0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Bir Sayfa Seçin

Antalya’dan Kayseri’ye taşınması gereken eşya ve yükleriniz için firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır. Yasal izne ve belgelere sahip şirketimiz, sizlere profesyonel düzeyde hizmet vermekte olup, bizimle anlaşma sağladığınız taktirde eşyalarınızın sigortalanması işlemini gerçekleştirmektedir. Bu sayede taşınma esnasında herhangi bir zarar ya da kayıp olursa, sorumlusu biz oluyoruz.

Sizlere kusursuz bir nakliyat hizmeti sunmaya hazırız ve bizimle her türlü yük taşımacılığı için iletişime geçebilirsiniz. Tüm teknik bilgi, birikim ve donanıma sahibiz ve hizmette sınır tanımıyoruz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçtiğinizde, Antalya Kayseriarası nakliyat hizmetimiz tercih edebileceğiniz başlıca hizmet seçeneklerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

Antalya Kayseriarası evden eve nakliyat – Şehirlerarası evden eve nakliyat firması arıyorsanız ve ev eşyalarınızın Antalya’da herhangi bir adresten, Ankara’da herhangi bir adrese kadar ulaştırılması gerekiyorsa, güven içerisinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Ev eşyalarınızı sınıflandırarak paketliyoruz ve tam emniyetli olduğundan emin olduğumuzda aracın yola çıkmasını sağlıyoruz. Yüksek kattaki bir binadaysanız, bu durumda asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde aracımıza yüklüyoruz.
Antalya Kayseriarası parsiyel taşımacılık – Antalya’dan Kayseri’ye kadar taşınması gereken ev eşyalarınızın sayısı oldukça az ise bu durumda sizlere sunacağımız fiyat teklifimizin de normal nakliyat hizmetine kıyasla daha uygun bir seviyede olması gerekir. İşte parsiyel taşımacılık hizmeti seçeneğimiz ile bu mümkün olmaktadır. Aynı istikamette taşınması gereken az sayıda eşyaları olan müşterilerimizin eşyalarını tek bir araçta taşıyoruz ve bu sayede az sayıda eşyaları için taşıma hizmetimizden faydalanan müşterilerimize çok daha uygun fiyat teklifi sunuyoruz.
Ofis ve iş yeri taşımacılığı – Kurumsal müşterilerimiz için nakliyat çözümleri sunduğumuz gibi; küçük ve orta ölçekli her türlü işletme modeline özel de ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmeti çözümünü sunmaktayız. İşyerinde bulunan tüm eşyaları yapısal özelliklerine göre sınıflandırıp, taşınması işlemini gerçekleştirmekteyiz.
İşletmelere özel çözümler – İşbirliği çözümleri de yapıyoruz. Türkiye genelinde farklı noktalarda bulunan meslektaşlarımız için nakliyat aracı kiralama hizmeti verdiğimiz gibi diğer sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için; tekstil ürünleri taşımacılığı, soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık hizmeti çözümlerini sunmaktayız.
Sahip olduğumuz sağlam altyapımız ile sizlere Antalya Kayseriarası güvenilir nakliyat hizmeti sunmaya hazırız. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Antalya KayseriNakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Esasında sizlere zaman kaybı olmadan hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz sayesinde her bir eşyanızın hasar görmeyeceğini garanti ediyoruz. Bu nedenden dolayı bizi tercih etmenizi gerektirecek en önemli sebebin sizlere güvenilir bir hizmet veriyor olmamız, olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bu sektörde güvenilir olmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimiz Antalya’dan Kayseri’ye kadar taşınmasını istediği yüklerinin asla zarar görmemesini istiyorlar ve bizler bu beklentilerini karşılıyoruz.

Ayrıca üzerinde durduğumuz belli başlı hizmet kriterlerimiz sayesinde müşterilerimiz için daha iyi hizmet verebiliyoruz. Buna göre;

Firmamız ile iletişime geçip, anlaşma sağladığınızda sizlere belirttiğimiz adreste taşımacılık işlemine başlıyoruz ve yine sizlere belirttiğimiz tahmini varış tarihini geçirmeden eşyalarınızın Ankara’da belirttiğiniz adrese kadar taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Zamanlama konusunda oldukça hassas davranırız ve müşterilerimizi asla bekletmeyiz.
Taşınma esnasında eşya ya da yüklerinizin hiçbir şekilde zarar görmeyeceğini garanti ediyoruz. Çünkü ekibimiz deneyimli ve bilgili bir ekip. Aynı zamanda sahip olduğu teknik donanımı sayesinde eşyalarınızın taşınma işlemini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Sizlere oldukça geniş hizmet seçeneklerini sunuyoruz. Bu sayede hertürlü taşımacılık taleplerinizi yerine getiriyoruz. Bu bağlamda tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmenizdir.
Antalya’da güvenilir nakliyat firması olarak, sizlere en iyi Kayserinakliyat hizmetini vermekteyiz.

Antalya Kayseri Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Sizlere sunacağımız fiyat teklifimiz ile ilgili olarak bilmeniz gereken en önemli şey fiyat belirlemesi yaparken birden fazla kriteri dikkate alıyor olduğumuzdur. Bu nedenden dolayı müşterilerimize kesin bir fiyat sunabilmemiz ancak iletişime geçmeniz ile mümkün olmaktadır. Bizimle iletişime geçerek hangi türden taşımacılık hizmetimizi talep edeceğinize, eşyalarınızın yoğunluğuna ve binanın kaçıncı katta olduğu gibi çeşitli kriterleri dikkate alarak en ideal fiyat teklifimizi sunarız. Bu bağlamda daha net bir fiyat teklifi alabilmeniz için firmamız ile iletişime geçerek, ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede adresinize gelecek personelimiz eşya ve yüklerinizi inceleyerek, size en iyi fiyat teklifini sunacaktır.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik
ŞİMDİ ARA / FİYAT AL