tarafından eklendi tarafından eklendi
0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Bir Sayfa Seçin

Antalya nakliye hizmetimiz, Antalya merkezden ilçelerine ve diğer illerin il merkezi ve ilçelerine olan komple nakliye hizmetini kapsamaktadır. Antalya parsiyel nakliye ve Antalya nakliye ambarı hizmetlerini de araç parkımızda bulunan Ağır Nakliye, Tır, Kırkayak, Kamyon Büyük ve küçük araç kendi özmal araçlarımız ile sunmaktayız.

Sayfamızdaki “Hakkımızda” bölümünden de göreceğiniz üzere, firma olarak bu hizmeti sizlere uzun yıllardır vermekteyiz. Nakliye işi, tecrübe gerektiren bir iştir. Firmamız tecrübeli çalışanları ile bu konuda güvenilir Antalya Nakliye Firmaları arasındaki yeralmaktadır. Firmamızın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır.

Kuruluşundan bugüne; uygun fiyat , hızlı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla, Antalya ili / ilçeleri ve civardaki şehirlerden, İstanbul yönü başta olmak üzere, Antalya şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz.

Antalya çıkışlı nakliye fiyatları; taşınacak malzemenin ağırlık ve hacmine göre belirlenmektedir. Firma yetkililerimiz, Antalya çıkışlı şehirler arası nakliye fiyatları konusunda, sizlerden alınacak ebat ve ölçü bilgisi doğrultusunda veya yapılacak keşif sonucu, gerekli hesaplamaları yaparak, net nakliye maliyetleri ile ilgili sizleri bilgilendireceklerdir.

Ağırlıklı olarak tarımsal üretim yapılan Antalya ilinde, Antalya çıkışlı nakliye hizmetinde, taşınan ürünlerin büyük çoğunluğu meyve – sebze grubundaki gıda ürünleridir. Bu tür ürünlerin bekletilmeden taşınması, ürünün varış noktasına ulaşmasında en öncelikli taleplerin başında yer almaktadır. Bu talep doğrultusunda, Türkiye genelindeki büyük şehirler yönüne, haftanın en az 3 günü araçlarımız sevkiyat yapmaktadır.

Nakliye hizmeti verdiğimiz Antalya ilçeleri; Akseki,Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Korkuteli, Konyaaltı, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçeleridir.

Antalya merkezden parça yük taşıma fiyatı, Antalya şehirler arası parsiyel yük nakliye fiyatları, Antalya ambar fiyatları, Antalya nakliye fiyatları, Antalya boş tır fiyatları en uygun şekilde gerekli hesaplamalar yapılarak şirketimiz tarafından sizlere sunulacaktır.

Sorulacak Bilgiler
Nakliyesi yapılacak yükün tahmini ağırlığı
Nakliyesi yapılacak olan yükün ebatları
Yükün fiziksel niteliği (Çuval, koli, palet vb.)
Nakliye için tercih edilen süre
Nakliyesi yapılacak ürünün cinsi (Sıvı malzeme, kimyasal malzeme, askılı ürün vb.)
Nakliyesi yapılacak ürünlerin üst üste dizilerek taşınıp taşınamayacağı bilgisi
Talep ettiğiniz nakliye türü (Tam yük nakliyesi ve / veya Parsiyel yük nakliyesi)
Tarafımızla irtibata geçtiğinizde, yukarıda yazılı olan bilgileri tarafımıza ilettiğinizde, nakliye fiyatı ve şartları konusunda sizi daha hızlı bir şekilde bilgilendirme imkanımız olacaktır.

Anahtar Kelimeler: Antalya nakliye, Antalya nakliye ambarı, Antalya nakliye firmaları, Antalya nakliye şirketleri, Antalya nakliye fiyatları, Antalya parsiyel nakliye,

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik
ŞİMDİ ARA / FİYAT AL