0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya Trabzon Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

 

Antalya’dan Karadeniz bölgesine en sık nakliyat hizmeti gerçekleştirdiğimiz şehirlerimizden birisi de Trabzon’dur. Akdeniz’den, Karadeniz’e kadar uzanan bu yolda, eşya ve yüklerinizin her dakika güvende olduğundan emin olabileceğiniz bir firmayız. Çünkü nakliyat aracı sürücülerimiz yol boyunca eşyalarınızın ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Bununla birlikte yasal altyapıya sahip olan firmamız, tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır. Böylelikle yol boyunca eşya ya da yüklerinize bir zarar görme olasılığının dahi olmadığını sizlere garanti ediyoruz.

 

Antalya merkezli firmamız, sektörde uzun yıllardır müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Siz de gönül rahatlığı ile Trabzon’a kadar taşınması gereken yük ve eşyalarınız için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Eşya ya da yüklerinizin Trabzon’da hangi adrese taşınmasını istiyorsunuz? Nakliyat aracımız Trabzon’da belirteceğiniz adrese kadar taşıma hizmeti vermeye hazırdır. Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinden eşya ya da yükleriniz nakliyat aracımıza yüklendikten sonra Trabzon merkez ya da ilçeleri; Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Ortahisar, Şalpazarı, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra ve tüm diğer yerleşim birimlerine, belirteceğiniz adrese kadar nakliyat hizmeti vermekteyiz.

 

Antalya Trabzon Arası Her Türlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

 

Sizlere hangi hizmet seçeneklerini sunuyoruz? Aslında bu konuda bir sınırlandırma yapamayız. Çünkü evden eve nakliyat hizmeti de dahil olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her türlü taşımacılık hizmeti için çözüm sunuyoruz. Nitekim Türkiye genelinde faaliyet noktaları bulunan, güçlü teknik kadro ve altyapıya sahip, özel nakliyat araçlarımız ile hizmette sınır tanımıyoruz.

 

Antalya Trabzon arası nakliyat hizmet seçeneklerimizi aşağıdaki gibi özetleyebilmemiz mümkündür;

 

Antalya Trabzon Arası Evden Eve Nakliyat – Bireysel müşterilerimize özel hizmet seçeneklerimizin başında evden eve nakliyat hizmeti gelmektedir. Bu hizmet seçeneğimizde, ev eşyalarının taşınması işlemini gerçekleştiririz. Müşterilerimizin; buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarının yanısıra masa, oturma grupları gibi her bir eşyalarını ne kadar özenerek ve seçerek aldığını biliyoruz. İşte bu yüzden her bir eşya bizim için ayrıca bir öneme sahip. Amacımız bu eşyaları en ufak hasar almadan Trabzon’de belirttiğiniz adrese kadar taşınmasıdır. İşte biz bunun için burdayız. Tüm eşyalarınızı önce doğru bir şekilde paketleyerek, araca yüklenmeye hazır bir hale getiriyoruz. Personellerimiz hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini bilmektedir. Siz sadece eşyalarınızı bizim güvenli ekibimize emanet ediniz ve rahatınıza bakınız.
Antalya Trabzon Arası Parsiyel Taşımacılık – Antalya Trabzon arasında taşınması gereken ev eşyalarınızın sayısı normalden çok daha az ise bu durumda standart evden eve nakliyat hizmeti seçeneğimiz yerine; parsiyel taşımacılık hizmeti seçeneğimizden faydalanmanız en doğrusudur. Böylelikle gereğinden fazla ödeme yapmazsınız. Antalya’dan Trabzon’ye kadar ulaştırılması gereken az sayıdaki eşyalarınız için uygun fiyat seviyesinde ödemenizi yaparsınız.
Antalya Trabzon Arası Ofis ve İşyeri Taşımacılığı – Bir işletmenin faaliyetlerinin aksamaması açısından taşınma sürecinde işletme bünyesindeki tüm ekipman ve malzemelerinin zamanında, zarar görmeden ve kaybolmadan taşınması önemlidir. Deneyimli ekibimiz işyerinizdeki tüm eşyaları özenle paketler ve kusursuz bir şekilde taşır.
Antalya Trabzon Arası Sektörel Taşımacılık Hizmetleri – Sektörel nakliyat çözümleri de sunuyoruz. Antalya Trabzon arası; soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı sizlere sunduğumuz sektörel hizmet çözümlerimizden sadece birkaçıdır.
Çözüm Ortaklığı – Meslektaşlarımız için çözüm ortaklığı da yapmaktayız. Nakliyat aracı kiralama, asansörlü sistem kiralama gibi ortaklık çözümlerimiz mevcuttur.

Eşyalarınızı şansa bırakmayın. Zaman kaybı yok, stres yok, ekstra masraf yok! Alanında deneyimli ekibimiz tamamen güvenli bir şekilde eşya ve yüklerinizi taşımaktadır. Ayrıca tüm taşımacılık işlemlerimizde eşyalarınızı sigortalıyor olduğumuzu da hatırlatmak isteriz.

 

Antalya Trabzon Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Antalya’da bulunan müşterilerimizin firmamızı tercih etmelerini öneriyoruz. Çünkü firmamız Antalya merkezli olup, uzun yıllardır sektörde hizmet vermektedir. Hizmet süresince hiçbir şekilde müşterilerini mağdur etmemiştir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için aynı özen ve hassasiyeti göstermektedir. Gelişmiş teknik altyapısı sayesinde hizmetlerimiz sadece ev eşyaları taşımak ile sınırlı değildir. Sektörel pek çok yükün de taşıması işlemini gerçekleştirmekteyiz. Dolayısıyla da müşterilerimiz için oldukça geniş bir kategori dahilinde nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin Antalya’da herhangi bir adresten, Trabzon’da herhangi bir adrese kadar taşınması gereken her türden yükleri için sadece bizimle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

 

Öte yandan zamanında teslimata büyük önem veririz. Bazı firmalar sizlere söz verdiği tarihe gelmezler ve bu yüzden dolayı işleriniz aksar. Oysa ekibimiz ile anlaşma sağladığınız taktirde zaten hem firmamızın hem de sizin onay verdiğiniz belirli bir tarihte anlaşma sağlamış oluruz. Firmamız, sizinle anlaşma sağladığı tarihte eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyat aracına yüklenmesi işlemini gerçekleştirir. Tüm eşya ya da yüklerin araca yüklenmesi işlemi tamamlandıktan sonra aracımız artık Trabzon’a kadar yola çıkmaya hazır olur ve sizlere belirttiğimiz varış tarihinde, nakliyat aracımız Trabzon’da belirttiğiniz adrese varmış olur.

 

Antalya Trabzon Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

 

Öncelikli olarak sektörde pek çok firmanın hizmet veriyor olduğunu biliyorsunuzdur ve Antalya Trabzon arası taşınması gereken eşya ya da yükleriniz ile ilgili olarak farklı firmalar ile iletişime geçtiğinizde, bu firmaların birbirinden farklı fiyat teklifleri sunuyor olduğunu da biliyorsunuzdur. Bu bağlamda bilinmesi gereken en önemli ayrıntı ise her firmanın nakliyat araçları, genel olarak teknik altyapısı ve diğer imkanlarının farklılık gösteriyor olduğudur. Tüm bu altyapı farklılıkları nedeniyle fiyat teklifleri de farklılık göstermektedir. Esasında fiyat belirlemesi yapılırken pek çok farklı kriter dikkate alınmaktadır. Örneğin firmamız, sizler için en uygun fiyat teklifini sunmayı amaçlar ve bunu yapabilmesi için ise öncelikli olarak bizden ne gibi bir nakliyat hizmeti talebinde bulunacağınız önemlidir. Yazımızda sizlere genel olarak sunduğumuz nakliyat hizmetlerimizi özetledik. Bu hizmetlerimizden dilediğiniz birisini tercih edebileceğiniz gibi sizlere özel taşımacılık hizmeti çözümü de sunmamızı isteyebilirsiniz. Bu bağlamda öncelikli olarak eşyalarınızın ya da yüklerinizin yoğunluğunu dikkate alırız. Sonrasında ise ne kadar mesafe taşınacağını, binanın kaçıncı katta olduğu gibi ayrıntılar önemlidir. Tüm bu kriterleri öğrendiğimiz takdirde, sizler için net bir fiyat teklifi sunabileceğiz. Bu bağlamda sizlere sunacağımız Antalya Trabzon nakliyat fiyatı ne kadar öğrenebilmeniz için firmamız ile gün içerisinde dilediğiniz bir saatte iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik