KORTAŞ LOJİSTİK OLARAK SAMSUN‘NUN TÜM SEMTLERİNE NAKLİYE HİZMETLERİ VERİYORUZ.
BİZDEN TEKLİF ALMADAN , KARAR VERMEYİN,
HEMEN BİZİ ARAYIN ..

NAKLİYE HİZMETLERİ
PROFESYONEL TIR & KAMYON
TAŞIMACILIĞI

Taşınacak eşyanın (emtia) sigortalı, personel desteği ve uygun araçlar ile yıllardır sorunsuz taşımanın gururunu yaşıyoruz.

PROJE TAŞIMICILIĞI

Gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır..

KARAYOLU TAŞIMICILIĞI

Türkiye’nin en geniş filolarından birine sahip olan KORTAŞ LOJİSTİK başta Otomotiv, Gıda olmak üzere tüm sektörlere hizmet sunuyor.

ANTALYA LİMAN TAŞIMACILIĞI

KORTAŞ, Türkiye’den tüm dünya limanlarına ve tüm dünyadan Türkiye limanlarına konteyner taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur. Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık ya da parça eşya taşımacılığı denir..

AĞIR TAŞIMACILIK / LOWBET

KORTAŞ, Özel ekipman ve (Lowbed) araçlarla yurt içine karayolu ile (150) tona kadar ağır yük taşımacılığı ve Uzunluk x Genişlik Yükseklik olarak standartların dışında ölçülere sahip yükler için Gabari Dışı taşıma hizmetleri sunmaktadır.

EVDEN EVE NAKLİYAT

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETLERİ

  • Antalya Şehir İçi Nakliyat
  • Şehirler Arası Nakliyat
  • Asansörlü Taşımacılık
  • Ofis ve Büro Taşımacılığı
  • Paketleme
  • Depolama
BELGE & SERTİFİKALAR
ÜDY BELGE
ATSO BELGE
H1 BELGE
R1 BELGE

TÜRKİYE YOL HARİTASI ve MESAFE HESEPLAMA

Call Now ButtonŞİMDİ ARA / TEKLİF AL