tarafından eklendi tarafından eklendi
0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Bir Sayfa Seçin

Antalya ambar
Antalya ambarı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden 81 ‘ İLDEN Antalya’e gidecek eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

VSK LOJİSTİK olarak şirketimiz gün içinde sürekli olarak 81 ‘ İLDEN Antalya ambarı için Türkiye’nin her yerinden Antalya’e karşılıklı seferler ile araçlarımız hizmet vermektedir. İstanbul 81 ‘ İLDEN Antalya ambarı olarak 24 saat içerisinde ürünleriniz 81 ‘ İLDEN Antalya de adrese teslim edilmektedir.

Antalya ambar kargo taşımacılık firmamızdan fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0532 177 68 29numaralı telefondan VSK LOJİSTİK müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Firmamızın Türkiye’nin 81 şehrinde acente ve şubesi mevcuttur bu sayede günlük olarak eşyalarınızı toplayıp 81 ‘ İLDEN Antalya de adresinize 2 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Adresten ürün alıp 81 ‘ İLDEN Antalya de adrese teslim hizmeti sunuyoruz.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat politikasıyla birleştiren firmadır VSK LOJİSTİK sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerimize en hızlı en ekonomik hizmeti sunmak gayesiyle her gün yeni güne başlangıç yapmaktayız.

İstanbul Antalya ambar firması tercih ederken ilk arayacağınız firma VSK ambarıdır gerek geniş müşteri portföyümüz gerek geniş araç ağımız gerek uzman kadromuz sayesinde Türkiye’nin en hızlı en uygun fiyatlı 81 ‘ İLDEN Antalya ambar firması olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Antalya İzmir ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapmaktayız Antalya den İzmir’e ve İzmir den Antalya’e her gün tır çıkışlarımız vardır bugün teslim aldığımız malzemeler ertesi gün İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Antalya Ankara ambar taşımacılığı her gün karşılıklı seferlerle yapıyoruz. Antalya den Ankara ya ve Ankara dan Antalya’e her gün tır çıkışlarımız mevcuttur bugün teslim aldığımız ürünler ertesi gün Ankara da adrese teslim ediyoruz ürünlerinizin tüm takibi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

81 ‘ İLDEN Antalya den Türkiye’nin herhangi bir şehrine gidecek yükünüz mü var geniş acente ve şube ağımız sayesinde 3 günde teslimat yapıyoruz.
şu şunun numarasını gibi asla müşteriye vakit kaybettirecek işlemler yoktur telefonu ilk kaldıran müşteri temsilcimiz sizlere fiyat konusunda yardımcı olacaklardır.

Antalya ambar yüklerinizi sigortalı olarak taşımaktayız sizin kafanız rahat olsun diye 100.000.00 TL ye kadar tüm ürünlerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz içiniz rahat yükünüz rahat etsin.

İkitelli Antalya ambarı
İkitelli Antalya ambarı hizmeti vermekteyiz ikitelli bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren maksimum 60 dakika içerisinde ikitellide adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Antalya parsiyel taşımacılık ve Antalya komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz ister 2 çuval ister 200 çuval malzemeniz olsun tüm eşyalarınızı 81 ‘ İLDEN Antalya’e güvenle taşımaktayız. VSK LOJİSTİK yükünüzü taşır.

81 ‘ İLDEN Antalya şehir içi ürün toplama araç filomuz ; on adet kamyonet , on adet kamyon ve on adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Açık , kapalı , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her yüke uygun ölçülerde araçlarla hizmet veriyoruz.

Antalya ambarı istoç
Firmamız İstoç Antalya ambarı hizmeti vermektedir İstoç esnafına uygun fiyatlarla 81 ‘ İLDEN Antalya ambarı hizmeti vermekteyiz 81 ‘ İLDEN Antalya’e gidecek eşyalarınızı istoç da adresinizden teslim alıp 81 ‘ İLDEN Antalya de adresinize teslim ediyoruz.

Ödeme yöntemlerimiz cari müşterilerimiz için fatura kesim tarihinden itibaren 15 gün , 1 ay ve 2 ay vade olabilmektedir yüksek meblağlı ödemeleriniz için çek ödemesi kabul edilmektedir.

Firmamızdan sürekli nakliye hizmeti alan müşterilerimize verdiğimiz kullanıcı adı ve şifre ile online kargo takibi bölümünden kargolarının tüm hareketlerini online olarak görebilmektedirler. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra ıslak imzalı evrakı online olarak görebilirsiniz.

Ne tür malzemeler taşıyoruz ? Taşınması kanunen yasak olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemeyi taşıyoruz koli , çuval , bidon , palet , varil , ibc tank , ev eşyası , büro eşyası , elektronik eşya , sandık ve benzeri her türlü malzemelerinizi güvenle taşıyoruz.

81 ‘ İLDEN Antalya büro ve ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz Antalya’e gidecek büro ve ofis mobilyalarınız mı var siz zahmet etmeyin paketlemesi dahil tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize yapıyoruz size kalan sadece oturmak.

81 ‘ İLDEN Antalya’e gidecek Atm yada banka malzemelerimi var Atm , banka şubesi ve para kasası gibi taşımacılık işlemleriniz mi var uzman kadromuzla 81 ‘ İLDEN Antalya’e gidecek bankacılık malzemelerinizi taşıyoruz.

Antalya komple kamyon ve Antalya komple tır yükünüz için 7/24 tır ve kamyonlarımızla hizmetinizdeyiz size bir telefon kadar uzağız iletişim sayfasında iletişim bilgilerimiz mevcuttur.

Antalya parsiyel yük taşımacılığı çok önemli bir konudur çoğu firmada malzemeleriniz zarar görebilmektedir kırılıp dökülebilmekte makinanız zarar görebilmekte beyaz eşyalarınız çizilebilmektedir firmamız hamalından istifçisine forkliftçisine kadar tüm personeli uzman ekipten oluşmaktadır konusunda uzman olmayan hiç bir personeli barındırmaz VSK ambarı.

İstanbul Antalya teslimat süresi
İstanbul Antalya arası yüklerinizi 24 saat içerisinde adresinize teslim ediyoruz. Bugün adresinizden aldığımız malzemeler ertesi gün adrese teslim ediyoruz. Olumsuz hava koşulları araç arızası ve benzeri koşullar hariç tutulmak kaydıyla sözümüzün arkasındayız.

İstanbul Ürün Toplama ve dağıtım noktalarımız
Adalar, Arnavutköy den, Ataşehir, Avcılardan, Bağcılar, Bahçelievler den, Bakırköy, Başakşehir de, Bayrampaşa dan, Beşiktaş, Beykoz dan, Beylikdüzü, Beyoğlu da, Büyükçekmece, Çatalca da, Çekmeköy de, Esenler, Esenyurt, Eyüp te, Fatih de, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal dan, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik ten, Sancaktepe, Sarıyer, Şile de, Silivri den, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi de, Tuzla, Ümraniye den, Üsküdar, Zeytinburnu, Ataşehirden, Florya, Güneşli , Okmeydanı, Samandra dan, Zekeriyaköy, Kavacık, Hadımköy den, Emirgan, Eminönü, Sirkeci den, istoçtan Antalya ambarı için ürün alımı , toplama ve dağıtımı yapıyoruz.

Antalya Ekspres kargo
Acil 81 ‘ İLDEN Antalya yükünüz mü var ? VSK LOJİSTİK acil gönderileriniz de yanınızda şuan için sadece İstanbul dan 81 ‘ İLDEN Antalya ilçesine gidecek acil yüklerinizi sabah teslim ederseniz akşam üstü teslim öğleden sonra verirseniz ertesi sabah 08:00 da teslim ediyoruz.

Yanlış duymadınız öğlene kadar firmamıza teslim ettiğiniz 81 ‘ İLDEN Antalya yüklerinizi aynı gün adrese teslim ediyoruz.

Öğleden sonra teslim ettiğiniz yüklerinizi ertesi sabah 08:00 da adrese teslim ediyoruz.

Daha fazla bilgi için iletişim sayfasındaki bilgiler bölümünden bize ulaşınız.

Antalya şehirler arası taşımacılık
VSK LOJİSTİK Antalya şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. 81 ‘ İLDEN Antalya den Türkiye’nin her yerine aynı gün adresinizden eşyalarınız alıp sevk ediyoruz , Türkiye’nin her yerinden 81 ‘ İLDEN Antalya’e gidecek yüklerinizi aynı gün adresinizden alıp 81 ‘ İLDEN Antalya’e sevk ediyoruz. Şehirler arası taşımacılık bizim işimiz yıllardır Antalya şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Antalya araç nakliyesi
VSK LOJİSTİK her marka arızalı , kazalı araçlarınıza nakliye hizmeti vermektedir. Araç taşıma için özel araçlar pahalıya taşıma işlemini yaptığı için ambar ile araçlarınızı taşıtmak nerede ise yarı yarıya daha ucuza mal olmaktadır. Tır ve kamyonlarımızda sizin araçlarınızı parça yük olarak aracın en arka bölümünde taşımaktayız. Araç taşıma ve oto yedek parça taşıma hizmetlerimiz için lütfen bizi arayınız.

Antalya parsiyel taşımacılık
VSK LOJİSTİK Antalya parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin neresinden olursa olsun parsiyel yükünüz güvenli bir şekilde 2 gün içerisinde Antalya de adrese teslim edilmektedir. Parsiyel taşımacılık hizmetleriniz için güvenilir partneriniz VSK ambarıdır fiyat teklifi almak için bizi aramayı unutmayınız.

Antalya komple taşımacılık
VSK LOJİSTİK Antalya komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye’nin neresinden olursa olsun komple yüklerinizi güvenli bir şekilde 24 saat içerisinde Antalya de adrese teslim edilmektedir. Komple taşımacılık hizmetleriniz için güvenilir partneriniz VSK ambarıdır fiyat teklifi almak için bizi aramayı unutmayınız. Komple taşımacılık hizmetlerinde en az 1 kamyonet yükünüz olması gerekmektedir kamyonet , kamyon ve tır bazında komple yüklerinizi taşımaya talibiz.

Antrepomuz
İstanbul da 25.000 m2 kapalı alanlı antrepo muz mevcuttur hadımköy bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

81 ‘ İLDEN da 20.000 m2 kapalı alanlı antrepo muz mevcuttur organize sanayi bölgesinde müşterilerimize bu alanda depolama hizmeti de sunmaktayız.

Hizmet alanlarımız
Ambar hizmetleri , Banka taşımacılığı , Ağır yük taşımacılığı , Büro ve ofis taşımacılığı , Parsiyel yük taşımacılığı , komple yük taşımacılığı , Parça eşya taşımacılığı , Stand ve fuar taşımacılığı , Şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmetlerimiz genel hizmet başlıklarımız dır.

Antalya kargo
VSK LOJİSTİK firmamız Antalya kargo hızında ambar hizmeti vermektedir. Antalya ilçesine kargo hızında gönderiler yapmak için VSK ambarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Olumsuz hava koşulları dışında tüm zamanlarda İstanbul Antalya ambarı olarak 2 gün içerisinde ürünlerinizi Antalya merkez ilçelerde adrese teslim ediyoruz dış ilçeler 1 gün gecikmeli olarak teslim edilmektedir.

Antalya şehir içi nakliyat
Antalya şehir içi nakliyat ihtiyacınız mı var ? Firmamızın 81 ‘ İLDEN ilinde deposunda her daim hazırda bekleyen kamyonet , kamyon ve tırları mevcuttur yükünüze uygun ölçülerde araçlarımızla şehir içi yüklerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyalım. Açık yada kapalı kasa uzun şase yada kısa şase farketmeksizin tüm yüklerinize uygun araçlarımızla 81 ‘ İLDEN şehir içi nakliye hizmeti sunuyoruz.

Antalya zincir market taşımacılığı
VSK LOJİSTİK uzun yıllardır Türkiye geneli 81 ile zincir market taşımacılığı hizmeti vermektedir. Zincir market taşımacılığı komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılığın bir parçasıdır tüm zincir marketlere 1 koli yada 100 koli farketmeksizin 81 ‘ İLDEN dan karsa tüm ilçelerdeki tüm zincir marketlere teslimat hizmetimiz vardır 81 ‘ İLDEN ilimizdeki tüm zincir marketlere ürün teslimatımız mevcuttur.

Antalya proje taşımacılığı
VSK LOJİSTİK Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki gabari dışı kabul görmüş , ağır ve hacimli malzemelerinizi 81 ‘ İLDENa özel donanımlı araçlarıyla proje dahilinde taşımakta sevk etmektedir. Proje taşımacılığı hizmetimizde tüm yük taşıyan araçlarımızı önden ve arkadan eskort hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. 1995 yılından beri Proje taşımacılığı hizmeti vermenin öz güveniyle Proje taşımacılığı işlerinizde en uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız.

Kuryeli taşımacılık
VSK LOJİSTİK firmamızın tüm araçlarında kuryeleri mevcuttur. Kuryeler taşımacılık işlemlerinde neden önemlidir ? Araca malzemelerinizin düzgün kırılmayacak zarar görmeyecek şekilde istiflenmesi çok önemlidir malzemelerinizin şehir içi ürün toplama araçlarından şehirler arası gidecek tır ve kamyonlara aktarılmasında kaybolması zarar görmesi gibi konuların önüne geçebilmenin en önemli konusu kuryelerdir tüm şehir içi ürün toplama ve dağıtım araçlarımız kuryeli olarak faaliyet göstermektedir. Taşıma firması tercihinizde bu faktörleri de göz önüne almanız malzemelerinizin sağlıklı bir biçimde varacağı noktaya gitmesi konusunda önem arz etmektedir.

İhbarlı teslimat
VSK LOJİSTİK ambar sektöründe çığır açacak yenilikleri müşterileriyle buluşturan bir firmadır. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemenin teslimat günü farklı bir gün mü yada ürünün teslim edileceği firma şu saat demi malzememi getir diyor yada firmaya teslimata gitmeden önce telefon ile arayıp randevumu alalım ? İhbarlı teslimat hizmetimiz tam size göre ihbarlı teslimat hizmetlerimizde normal gönderi fiyatına ihbarlı teslimat hizmetimiz kısa bir süreliğine hizmetinizdedir. İleride fiyat farkı yansıyacaktır kısa süreli kampanya olarak ücretsizdir.

7/24 Online takip
VSK LOJİSTİK firmamıza teslim ettiğiniz ürünlerinizi online olarak web sitemizden tüm hareketlerini izleyebilirsiniz şehir içi aracına yüklenmesi indirilmesi depoda beklemeye alınıyorsa bekletilmesini kamyona yada tıra yüklenmesini tüm hareketlerini online olarak kargo takip bölümümüzden izleyebilirsiniz. Malzemeleriniz müşterinize teslim edildikten sonra müşterinizin imzaladığı teslim evrakını online olarak görebilirsiniz.

Kata teslimat / Rafa ürün dizme
Ambar firmalarında en büyük yaşadığınız sıkıntıların başında kata ürün çıkartma ve rafa ürün dizdirme gibi problemler yaşadığınız aşikar VSK ambarında bu problemlerinize çözüm getirecek hizmetlerimizde var müşteriniz avm de ürünlerin kata çıkarılmasını mı istiyor ? yada hastanede rafa ürün dizilmesini mi istiyor müşteriniz bu gibi sorunlarla karşı karşıya kaldığınız durumlarda ekstra hamaliye ücreti karşılığında VSK LOJİSTİK bu hizmeti de sizlere sunuyor hizmet almadan önce firmamıza belirtmeniz gerekmektedir.

Antalya Dağıtım
81 ‘ İLDEN Antalya de Dağıtılması gereken broşür , insert , el ilanı yada promosyon ürünleriniz mi var ? Antalya de dağıtım hizmetiyle yanınızdayız VSK LOJİSTİK tüm Türkiye’nin 81 ilinde tüm ilçelerde uzman personeliyle marketlerinizin insertlerini dağıtmaya hazır iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.
www.antalyanakliye.gen.tr
0532 177 68 29
0545 568 74 24
0242 247 1 247

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik
ŞİMDİ ARA / FİYAT AL