0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Profesyonel kamyon/tır taşımacılığı, ambar, lojistik ve evden eve nakliyatta Akdeniz bölgesinde hizmet sunan Antalya Nakliye, Türkiye’nin dört bir yanındaki yaygın hizmet ağı ile sektörün lider firmasıdır. 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup taşımacılık sektöründe daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Uluslararası nakliyat hizmetlerine aracılık yapan bir firma olarak her geçen gün hizmet ağını genişletmektedir.

Antalya Burdur arası nakliye hizmetleri ile her ihtiyaca cevap veren Antalya Nakliye, organizasyon firmalarının kamyon ve tır ihtiyaçlarını temin ederek sektörde önemli bir rol oynamaktadır.

 

Antalya Burdur Araç Temini
Antalya Burdur arasında istenen zamanda ve şartlarda ihtiyaçlara uygun nakliye aracı temin etmede profesyonel nakliye hizmetleri ile adından söz ettiren firmamız; geniş araç filosu, kaliteli hizmetleri ve uzman personeli ile daima yanınızdadır. Antalya Burdur arası her çeşit nakliye aracı ihtiyacınızda firmamızla iletişime geçebilir, Akdeniz Bölgesinin en çok tercih edilen nakliye firmasından kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz.

 

Antalya Burdur Ağır Nakliyat
Standart yüklerin dışında ve ağırlığı, hacmi ile taşınması son derece zahmetli olan ağır yük taşımacılığı profesyonellik gerektiren bir hizmet dalıdır. Makine, santral, trafo, jeneratör, tekne, araba, yat ve daha birçok ağır yük taşımacılığında gerek araç filosu gerek ekipmanları gerekse uzman kadrosu ile bir numara olan Antalya Nakliye, Antalya Burdur arasında ağır yük taşımacılığı hizmeti ile ilk tercihler arasındadır. Özenle yapılması gereken ağır yük taşımacılığında güçlü referanslara sahip olan firmamız, yükün yüklenmesinden taşınması ve indirilmesine kadar profesyonel bir hizmet sunar. Ağır yük taşımacılık hizmeti almak için 0545 625 5493 numaralı telefondan veya web sitemizdeki iletişim menüsünden bizlere ulaşabilir, Antalya Burdur ağır yük taşımacılık hizmetini en ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

 

Antalya Burdur Evden Eve Nakliyat
Geniş hizmet alanı, uzman kadrosu, teknolojik ve donanımlı araç filosu ve ekipmanları ile Antalya Burdur evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, Antalya’dan Burdur’a, Burdur’dan Antalya’ya evini taşımak isteyenler için her ihtiyaca uygun nakliye araçları ile hizmetinizdedir. Eşyalarınıza sizin kadar değer veren ve taşınma stresini müşterilerine yaşatmayan firmamız, ambalajdan taşımaya, nakliye aracına eşyaları istiflemeden nakliye ve indirmeye kadar her aşamada itina ile çalışır. Demonte monte ekibimiz mobilyalarınızı aldığı gibi yeni adresine yerleştirmekte, beyaz eşyalarınızı kullanıma hazır vaziyette teslim etmektedir. Sigortalı bir evden eve nakliye hizmeti almak, hasarsız bir şekilde eşyalarınızı taşımak istiyorsanız bizimle irtibata geçin.

 

Antalya Burdur Sebze Meyve Taşıması
Tüm Türkiye’ye sebze meyve taşıma hizmeti sunan Antalya Nakliye, her ihtiyaca uygun kamyon ve tırları ile sebze meyveleri zamanında yeni adresine ulaştırıyor. Sebze meyve taşımacılığında yük miktarına uygun araçlarımız hem donanımlı hem de bakımlı ve niteliklidir. Sebze meyvelerin çevre şartlarına karşı korumaya alınması, nakliye sırasında darbe ve hasarlara karşı muhafazası, araç içi istifleme dayanıklılığı, nem ve basınca karşı ürünlerin bozulmasını engelleyen özellikleri ile tüm araçlarımız ön plandadır. Antalya’dan Burdur’a veya Burdur’dan Antalya’ya sebze meyve taşıtmak istiyorsanız, kesintisiz sebze meyve taşımacılığı için doğru adrestesiniz.

 

Antalya Burdur Kuru Yük Taşıma
Bozulmayan, akmayan ve kokma riski olmayan her çeşit kuru yükün Antalya Burdur arası nakliyesinde gerekli desteği veren firmamız; hammadde, tahıl, torf, odun, tomruk, cam, mermer, hurda, makine ve daha birçok kuru yük nakliyesinde güvenle başvuracağınız bir firmadır. Kuru yük taşımacılığında uzman ekibi, uygun araçları ve hesaplı fiyatları ile firmamız 7/24 hizmetinize hazırdır. Ebat, hacim ve ağırlık olarak her çeşit kuru yük taşıma hizmetinde yüklerin hasarsız bir biçimde yerine ulaşmasını sağlayan firmamız, güçlü referanslara sahip güvenilir bir firmadır. Antalya Nakliye daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Sadık müşterilere sahip bir firma olup bölgenin en çok tercih edilen lider firmasıdır. İletişim için 0545 625 5493 numaralı telefonu arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

 

Antalya Burdur Lojistik Destek
Günümüzde lojistik destek hizmeti her geçen gün çok daha önemli bir hale geliyor. Her çeşit makine, gıda, eşya ve diğer ürün taşımacılığında kurum ve kuruluşlar lojistik firmaları ile çalışarak riskleri minimize etmeyi ve hasarsız bir nakliyeyi tercih ediyor. Oldukça kapsamlı lojistik hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alan Antalya Nakliye, lojistik firmalarına profesyonel bir lojistik destek sunarak sektörde önemli bir hizmet sunuyor. Liman yükü başta olmak üzere, konteyner taşımacılığı ve şehir içi nakliyede güvenle başvuracağınız firmamız, her bakımdan seçkin özelliklere sahip lojistik destek hizmetleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını katlıyor.

 

Antalya Burdur Soğuk Zincir
Bozulma riski yüksek olan ve nakliyesinde zamanla yarışılan gıdaların Antalya’dan Burdur’a, Burdur’dan Antalya’ya taşınmasında soğuk zincir hizmeti ile fark yaratan firmamız, 25 ᵒC ile -20 ᵒC arası tüm ürünleri hasarsız bir şekilde yeni adresine ulaştıran bir firmadır. Frigofrik termokinli araçları ile profesyonel bir soğuk zincir hizmeti sunar. Antalya Burdur arası soğuk zincir hizmeti almak için 3 iş günü öncesinden bizimle iletişime geçebilir, kesintisiz bir soğuk zincir hizmeti alabilirsiniz.

 

Antalya Burdur Parsiyel Taşıma
Parça eşya taşımacılığı olan parsiyel taşımada Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunan Antalya Nakliye, sektörün parsiyel taşıma boşluğunu doldurarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Antalya Burdur arası parça eşya taşımacılığında kargo ücretlerine göre son derece ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti sunmakta, sigortalı parsiyel taşıma hizmeti ile bölgede en çok tercih edilen firma olarak adını duyurmaktadır. Antalya Burdur arası kaliteli, güvenilir ve hızlı bir parsiyel taşımacılık hizmeti için hemen firmamızla iletişime geçin, her çeşit eşyanızı hasarsız ve sorunsuz bir şekilde yeni adresinize taşıtın.

 

Antalya Burdur Konteyner Taşıma
Kurulduğu günden bu yana tüm Türkiye’ye konteyner taşıma hizmeti sunan Antalya Nakliye, Antalya Burdur arası konteyner taşımacılığında güçlü lojistik ağı ile adını duyurmaktadır. Başta deniz taşımacılığı olmak üzere tüm ticaret noktalarından her bölgeye konteyner taşımacılığı hizmeti sunmakta, ithalat ve ihracatta kullanılan konteynerleri en güvenilir şekilde taşımaktadır. Konteyner taşımacılığı sıradan bir nakliye firmasının vereceği bir hizmet değildir. Yükleme, taşıma, indirme ve yerleştirme yüksek itina gerektirir. Sözleşmeli araçları ile Antalya Burdur arasında konteyner taşımacılığı yapan firmamız, her ihtiyaca uygun son teknoloji nakliye araçları, uzman personeli ve ekonomik fiyatları ile güvenle konteyner nakliye hizmeti alacağınız bir firmadır.

 

Antalya Burdur Yük Temini
Nakliye hizmeti sunan firmaların ve araç sahiplerinin en büyük sıkıntılarından biri yükleme yaptığı yerden varış noktasına yükle varmasına rağmen dönüşte eli boş dönmeleridir. Antalya Burdur yük temininde Antalya Nakliyenin şartlarını yerine getiren tüm araçlar firmamıza yük temini için başvuru yapabilir. Aracın yetki belgesinin ve taşıma belgesinin olması, ruhsat ve plaka kontrolünde sorun çıkmaması, şoför ehliyet ve TC kimlik numara kontrolü ve doğruluğu istene şartlardır. Şartlarda eksiklik olan araçlara yük temini yapılmamakta, kriterlere uymayan araçların talepleri firmamız tarafından uygun bulunmamaktadır.

 

Akdeniz Bölgesinde kamyon ve tır taşımacılığı, evden eve nakliye hizmeti, lojistik ve ambar hizmeti sunan Antalya Nakliye, tüm nakliye ihtiyaçlarınıza en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli şekilde cevap veren bir firmadır. İletişim için 0532 177 68 29 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik