0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Bursa Profesyonel Nakliyat
Antalya Bursa arası her türlü nakliyat hizmet taleplerinizi karşılamaktayız. Sektörde deneyim kazanmış bir ekip ile hizmet pulverize. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin nakliyat taleplerini yerine getiriyoruz. Bu bağlamda; evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat gibi bireysel müşterilerimize odaklı hizmet çözümleri sunduğumuz gibi; ağır nakliyat, soğuk zincir taşımacılığı, iş makinesi taşımacılığı ve konteyner taşımacılığı gibi endüstriyel faaliyet alanlarındaki işletmeler için de en iyi taşımacılık çözümlerini sunmaktayız. Akdeniz bölgesinde sektörde güven kazanmış firmamız ile iletişime geçmeniz ve hizmet talebinde bulunmanız çok kolaydır. Gün içerisinde hizmet telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçerek kolay bir şekilde bilgi alabilir ve sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Antalya Bursa Arası Profesyonel Nakliyat Hizmeti Veriyoruz
Antalya’da herhangi bir adresten, Bursa’nın merkez ya da ilçesine kadar sorunsuz bir nakliyat hizmeti verecek firma arıyorsanız, doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz özel nakliyat araçlarımız ve de teknik ekipmanlarımız sayesinde pek çok türden taşımacılık hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Bu doğrultuda;

Evden eve nakliyat hizmetlerinde önce eşyaları yapısal özelliklerine göre sınıflandırıyoruz ve sonrasında tüm bu eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede eşyalar en ufak bir şekilde hasar almadan araca yükleniyor ve Bursa’da yeni adrese ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.
Parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde özellikle de Antalya’dan, Bursa’ya kadar az sayıda eşyanın taşınmasının gerekli olduğu durumlarda oldukça ekonomik bir nakliyat çözümü sunmuş oluyoruz.
Taşınma ya da taşıma işleminin gerçekleştirildiği binanın çok katlı olması durumunda asansörlü sistemi kullanarak, süreci daha hızlı ve kolay bir hale getiriyoruz.
Endüstriyel faaliyet alanları ve işletmeler için; soğuk zincir taşımacılığı, konteyner nakliyatı, iş makinası nakliyatı, kuru yük taşıma, sebze ve meyze nakliyatı gibi her türlü taşımacılık hizmet taleplerini karşılamaktayız.
Kurumsal müşterilerimiz için; ofis ve işyeri taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Ofisiniz bünyesinde bulunan her bir eşyanın güvenli bir şekilde paketlenmesi işlemini gerçekleştirerek, Bursa’da belirttiğiniz adrese kadar ulaştırılmasını sağlıyoruz.
Firmamız sahip olduğu güçlü altyapısı ile sizlere her türlü nakliyat hizmeti çözümünü sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey İhtiyaç duyduğunuz nakliyat hizmeti için şimdi bizimle iletişime geçmenizdir. Bu sayede hizmet sürecimize dair ayrıntılı bilgi edinebilir ve sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

Antalya Bursa Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Antalya Bursa nakliyat firması olarak bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü profesyonel bir şekilde eşyalarınızın taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. Öte yandan sektörde pek çok firmanın bulunduğunu ancak tam anlamıyla güvenebileceğiniz bir firmayı bulabilmenizin zor olduğunu biliyoruz. Eşyalarınızın hasar görmeden, kaybolmadan ve çizilmeden taşınması işleminin gerçekleştirilebilmesi için bu işlemi yapan personellerin hangi türden eşyanın ne şekilde taşınması gerektiğini biliyor olması gerekir. Bu bilgi ile birlikte, farklı ebat ve ağırlıktaki yükler için gerekli profesyonel taşıma ekipmanının kullanımı da önemli olmaktadır. Nitekim boyut ve ağırlık bakımından, normal standartların üzerinde olan bir eşyanın taşınması işleminde geleneksel taşıma yönteminin kullanımı hem gereğinden fazla iş gücünü gerekli kılar hem de taşıma esnasında çevrenin zarar görmesi yüksek bir ihtimal dahilindedir. Bu türden riskler; güvenli ve profesyonel bir taşımacılık hizmeti isteyen müşterilerimizin tercih etmeyeceği türdendir. Eğitimli ve bilinçli personellerimiz aynı zamanda sahip olduğu teknik donanımı sayesinde her bir eşyanın kusursuz bir şekilde taşınması işlemini gerçekleştirmektedir.

Öte yandan firmamız pek çok farklı endüstriyel faaliyet alanları için de taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda en sık gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetlerimizin başında Antalya Bursa soğuk zincir taşımacılığı hizmeti gelmektedir. Ayrıca sahip olduğumuz uygun nitelikteki nakliyat araçları sayesinde; meyve ve sebze taşımacılığı, Antalya Bursa iş makinaları taşımacılığı gibi farklı türden hizmet seçeneklerini de müşterilerimize sunabiliyoruz.

Kısacası firmamız “her türlü nakliyat” anlayışını benimsemiş ve sektörde altyapısını geliştirmiştir. Bu bağlamda sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetlerimizin bir sınırı olmadığını söyleyebiliriz. Amacımız doğrudan siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve bu sayede sektöründe tekrar tekrar tercih edilen bir profesyonel nakliyat firması olmaktır. Bu bağlamda sizlere en iyi çözümü sunmaya devam ediyoruz.

Antalya Bursa Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Müşterilerimizin en çok merak ettiği konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Nitekim firmamız ile iletişime geçen müşterilerimizin ilk olarak fiyatlandırma konusunda bilgi edinmek istediklerini fark ediyoruz. Bu süreç ile ilgili bilmeniz gereken en önemli ayrıntı; fiyatlandırma esaslarımızın pek çok farklı kriterler doğrultusunda belirleniyor olmasıdır. Yani sizlere sadece mesafe doğrultusunda bir fiyat vermiyoruz.

Eşyanızın yoğunluğu, bizlerden ne gibi bir taşımacılık hizmeti talebinde bulunduğunuz gibi başlıca kriterler, sizlere sunacağımız fiyatı belirleyebilmemiz aşamasında son derece önemli olmaktadır. Tam da bu bağlamda; hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için pek çok farklı Antalya Bursa taşımacılık hizmeti çözümleri sunuyor olmamızdan dolayı, bu yazımızda net bir fiyat verebilmemizin de zor olduğunu belirtmek istiyoruz. Kısacası siz değerli müşterilerimize sunabileceğimiz Antalya Bursa nakliyat fiyatı ne kadar öğrenebilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu sayede doğrudan uzman personelimiz iletişime geçmiş olacaksınız. Fiyatlandırma ve de dilerseniz hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz tüm ayrıntıları öğrenebileceğiniz uzman personelimiz ile anlaşma sağlamanız durumunda belirleyeceğiniz tarihte taşıma işleminiz için ekibimiz belirttiğiniz adrese kadar gelecektir.

Öte yandan Antalya genelinde herhangi bir adreste ikamet etmekte olan müşterilerimiz ücretsiz ekspertiz hizmetimizden de faydalanabilirler. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde personellerimiz adresinize kadar gelerek eşyalarınızın yoğunluğunu analiz etmektedir ve binanızın sahip olduğu yapısal özellikleri dikkate alarak, eşyalarınızın hangi koşullarda taşınacağını dikkate almaktadır. Elde edilen tüm bu veriler sayesinde taşınma sürecinize özel bir planlama yapılmış olacaktır.

Bu sayede bu plan doğrultusunda gerekli iş gücü, kullanılacak teknik ekipmanlar ve hangi türden bir nakliyat kamyonunun daha uygun olduğu belirlenecektir. Tüm bu elde edilen veriler, yapılan planlama doğrultusunda sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilmemiz mümkün olacaktır. Fiyat konusunda müşterilerimize sadece tek bir fiyat sunarız. Sonrasında ekstra masraf ve sürpriz durumlar asla söz konusu olmaz.

Profesyonel nakliyat ekibimiz sizlere en iyi taşımacılık hizmet çözümünü sunmaya hazırdır. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Size sunacağımız uygun fiyat teklifi ve çok daha fazla bilgi için hizmet telefon numalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik