0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya Gaziantep Nakliyat

Antalya Gaziantep Profesyonel Nakliyat Hizmetleri

 

Antalya’dan Gaziantep’e kadar taşınması gereken ev ya da iş eşyaları, özel araç, endüstriyel parçalar, ağır yükler, yaş ya da kuru meyve sebze ürünleri, iş makina ve parçaları gibi her türlü taşımacılık ihtiyacınız doğrultusunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Gaziantep’e kadar taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın önemli olması durumunda alanında güvenilir bir Antalya nakliyat firması ile anlaşmanız gerekir. Bir firmanın güvenilir olması ise alanında ne kadar tecrübeli olduğu ile orantılıdır. Bazı firmalar amatörce hizmet vermektedir ve bu yüzden dolayı eşyalar zarar görmekte ve kaybolmaktadır. Oysa bizler Antalya nakliyat firması olarak hem Antalya içinde hem de Antalya Gaziantep arasında sunmuş olduğumuz nakliyat hizmetlerimizi yasal izne sahip belgelerimiz ile gerçekleştiririz ve bu nakliyat sürecinde eşyaların en ufak bir şekilde hasar görmesine karşı sigortalama işlemini yaparız. Dolayısıyla müşterilerimiz firmamızı tercih ettikleri anda içi rahat olur çünkü taşınacak yüklerin, müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmemiz açısından ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

 

Taşımacılık hizmetinde herhangi bir sınır tanımıyoruz. Sektörde uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, zaman içerisinde altyapısını güçlendirmiştir ve bu sayede; ev eşyaları taşımacılığı hizmeti, ofis nakliyatı da dahil olmak üzere her türlü sektörel ekipman taşıma işlemini, ağır iş makinaları taşıma, soğuk gıda taşıma, meyve sebze taşıma gibi pek çok farklı türden yüklerin taşınması hizmetini vermektedir.

 

Sadece bir telefon uzandığınızdayız. Bizimle iletişime geçerek, size sunacağımız uygun fiyat teklifini öğrenebilir ve bu doğrultuda kararınızı verebilirsiniz.

 

Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinden, Gaziantep merkez, Cüneytkent, Şehirgösteren, Yamaçtepe, Yukarıbeylerbeyi, Zeytinli, Güngürge, Dülük, Ayakkabıcılar Sanayi Sitesi, Anafartalar Caddesi, Abdulkadir Aksu Bulvarı ve tüm diğer yerleşim birimlerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

 

Antalya Gaziantep Arası Her Türlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz

 

Anlaşma sağlayacağınız herhangi bir nakliyat firmasının geniş bir hizmet seçeneğine sahip olmasına önem vermelisiniz. Çünkü küçük personel kadrosu, yetersiz ekipmanları ve eski model nakliyat araçları ile sizlere tam olarak aradığınız hizmeti vermeleri olanaksızdır. Nakliyat sektöründe güçlü bir şirket her zaman için altyapısına yatırım yapmış olan şirkettir. Bu bağlamda size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Antalya’dan, Gaziantep’e kadar taşınması gereken her türlü yüklerinizi taşıyoruz. Pek çok farklı hizmet seçeneklerimiz mevcut ve hizmet seçeneklerimizin başlıcalarını web sitemizde “hizmetlerimiz” bağlantısı altında da görebilirsiniz.

 

Antalya Gaziantep arası başlıca nakliyat hizmetlerimizi aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

 

Antalya Gaziantep arası evden eve nakliyat – Antalya’dan, Gaziantep’e ev eşyalarınızın taşınması gerektiği zaman Antalya şehirlerarası nakliyat firması olarak hizmet veriyoruz. Hizmet sürecimizde ev eşyalarınızı kaliteli bir paketleme malzemesi kullanarak paketliyoruz. Bu sayede taşıma esnasında eşyanız en ufak bir şekilde hasar almıyor. Bu aşamada amatör firmaların ise geleneksel taşıma yöntemlerini kullanmaları yüzünden buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarda kılcal çizikler meydana gelmektedir. Bu yüzden işin uzmanına işi bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede içiniz her daim rahat olacaktır.
Antalya Gaziantep arası parsiyel taşımacılık – Parsiyel taşımacılık hizmeti parça eşya taşıma hizmetidir. Normalde 2+1 niteliğinde bir evi dolduran eşyalar kadar eşyası olmayan ve genellikle 1+1 dairede çok az eşyalı bir şekilde yaşayan vatandaşlarımızın eşya sayıları standart bir nakliyat aracını doldurmadığı için bu eşyalar ile birlikte Gaziantep’e taşınması gereken başka müşterimizin ev eşyalarını da birlikte taşırız. Bu sayede her iki müşterimiz için az sayıdaki eşyaları için normal nakliyat fiyatının çok daha altında bir fiyat ile taşınmasını sağlarız.
Ofis ve iş yeri taşımacılığı – Küçük, orta ya da büyük ölçekli bir işletme modeli olabilir. Herhangi bir şubenin, yeni bir şubeye taşınması da olabilir. Ofis ve işyeri taşımacılığı hizmetimizde, işyeri dahilindeki tüm ekipmanları ve eşyaları kusursuz bir şekilde taşımaktayız.
İşletmelere özel çözümler – İşletmeler için özel nakliyat çözümlerimiz arasında; iş makinası taşımacılığı, elektrikli ekipmanların taşınması, endüstriyel ekipmanların taşınması, inşaat malzemeleri taşınması, tekstil ürünlerinin taşınması ve her türlü soğuk-kuru gıda türlerinin taşınması gibi hizmet seçeneklerine sahibiz.

Sizin için ne yapabiliriz? Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmenizdir. Antalya’da sektöründe uzman, güvenilir bir nakliyat firmasıyız.

 

Antalya Gaziantep Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Hizmetlerimizde üzerinde durduğumuz belli başlı kriterlerimiz var ki bu kriterlerimiz bizi tercih etmeniz için başlıca sebepler olarak ifade edilebilir.

 

Buna göre;

 

Zamanında teslimat bizim en çok önem verdiğimiz kriterlerden birisidir. Müşterilerimizi bekletmeyi sevmeyiz.
Tüm eşyalara ya da yüklere aynı özen ve hassasiyeti gösteririz.
Tüm eşya ve yüklerin tam güvende olduğundan emin olmadığımız sürece aracın hareket etmesine dahi izin vermeyiz.
Özel nakliyat araçlarımız ve eşyaların, çeşitli yüklerin daha kolay taşınabilmesi için gerekli teknik ekipmanlarımız da mevcuttur. Bu sayede sizlere daha hızlı, güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunarız.
Her bir eşya ve yükün güvenli bir şekilde taşınabilmesi için önce emniyetinin sağlanması gerektiğine inanıyoruz. İşte bunun için eşyanın yapısal özellikleri dikkate alınarak paketlenmeli ya da kolilenmelidir. Bu sayede eşyalar nakliyat aracına daha kolay bir şekilde yerleştirilir ve nakliyat süresi boyunca eşyalar asla zarar görmez.
Eşyalarınızın sadece maddi değerinin olduğunu değil aynı zamanda manevi değerinin olduğunun da farkındayız. Bu yüzden gelişigüzel değil, hassas bir şekilde davranıyoruz.
Deneyimli bir ekip ile hizmet veriyoruz.

Sonuç olarak firmamız Antalya genelinde kalitesi ve güvenilirliğini kanıtlamış olması ile beklentilerinizi karşılamaktadır.

 

Antalya Gaziantep Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?

 

Eminiz ki daha önce pek çok firma ile fiyat konusunda görüştüyseniz, bazı firmalar birbirine yakın bazıları ise çok farklı fiyat teklifleri sunmuştur. Çünkü her firmanın fiyat vermesinde dikkate aldığı etkenler ve o firmanın sahip olduğu hizmet kriterleri farklılık gösterebilmektedir. Bu bağlamda firmamız hizmet kalitesinden ödün vermez ve hizmet için fiyat belirlemesi yaparken de piyasa geneline kıyasla en uygun seviyede fiyat teklifini sunma gayretindedir. Ancak fiyat belirlemesi yaparken faydalanacağınız hizmeti kapsamında taşınacak eşyalar ve bu eşyaların yoğunluğu, nitelikleri, taşıma mesafesi gibi kriterler değişkenlik gösterecek olduğundan dolayı sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ayrıca Antalya genelinde ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermekteyiz. Bu sayede personelimiz adrese kadar geliyor, eşya ve yükler için ön analiz yaparak, kesin bir fiyat teklifini sizlere sunuyor.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik