0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Hizmetlerin Özeti
Antalya Isparta Nakliyat
Antalya Isparta Araç Temini
Antalya Isparta Ağır Nakliyat
Antalya Isparta Evden Eve Nakliyat
Antalya Isparta Sebze Meyve Taşıması
Antalya Isparta Kuru Yük Taşıma
Antalya Isparta Lojistik Destek
Antalya Isparta Soğuk Zincir
Antalya Isparta Parsiyel Taşıma
Antalya Isparta Konteyner Taşıma
Kaliteli
hızlı
güvenilir
ekonomik
Antalya Isparta Yük Temini
Yetki belgesi
taşıma belgesi
ruhsat ve plaka kontrolü
ehliyet ve şoför bilgileri
Antalya bölgesinin en büyük nakliye firmalarından olan Antalya Nakliyat, 2009 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile liderdir. Antalya’dan Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliye hizmeti vermekte olup araç temininden ağır nakliyata, evden eve nakliyeden sebze meyve taşımacılığı, kuru yük taşıma, parsiyel taşıma ve konteyner taşımacılığına kadar birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Lojistik destek, soğuk zincir ve yük temininde de rakiplerini geride bırakarak daima ilk tercihler arasında yer alır. Tüm nakliye ihtiyaçlarınızda 0532 177 68 29  numaralı telefondan bize ulaşabilir, en hesaplı fiyatlarla kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Antalya Isparta Araç Temini
Kişi ve kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda araç temin ediyor, en ekonomik fiyatlarda kiralanan araçlarla ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Araçlarımız üstü açık ve kapalı kamyon ve kamyonetler, tır, kırkayak, frigofrig, vinç, çekici ve forklifttir. Her zaman bakımlı ve hizmete hazır olan araçlarımız sigortalı olup, herhangi bir arıza durumunda tamir ve bakımı kendi personelimiz tarafından firma bünyesinde verilir.

Nakliye sırasında kiraladığınız aracın olası bir arıza vermesi durumunda tamir bakım ücreti müşteriye ait değildir. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyen ve her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttıran güvenilir ve işinin ehli bir firmadır.

Antalya Isparta Ağır Nakliyat
İş makinesi, jeneratör, araba, trafo gibi ağır yüklerin bir yerden başka bir yere taşınması ağır nakliyat hizmeti kapsamındadır. Ağır nakliyat denildiğinde nakliye aracından yükleme ekipmanlarına kadar güvenilir bir nakliye firmasına ihtiyaç duyulur. Her çeşit ağır yük nakliyesi için ağır yük taşımacılığında kullanılan uygun araçları, ekipmanları ve uzman kadrosu ile güvenilir bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız Antalya Nakliye ile iletişime geçin. Gerek yükseklik gerekse ağırlık bakımından zahmetli olan yük taşımacılığında sıradan nakliye firmalarının yerine getiremeyeceği ağır yük nakliye hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Antalya Isparta Evden Eve Nakliyat
Ev değiştirmek mesafe ne kadar yakın olursa olsun her zaman stresli bir süreçtir. Tüm eşyaların toparlanması, nakliye sırasında hasara uğramaması, mobilyaların demonte ve montesi, beyaz eşyaların yeni adreste çalışır vaziyete getirilmesi taşınan herkesin kafasını meşgul eden konulardır. Eşyaların büyüklüğüne ve ağırlığına göre uygun nakliye araçları, toplama, taşıma, istifleme ve yerleştirmede tecrübeli ekibi ve ekipmanları ile firmamız, daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir nakliye firmasıdır.

Ücretsiz ekspertiz ve sigortalama hizmeti ile paketleme, yükleme, yerleştirme ve taşımada tüm ihtiyaçlara cevap verilmekte, uygun fiyatlarla evden eve nakliye hizmeti sunulmaktadır. Antalya’dan Isparta’ya veya Isparta’dan Antalya’ya taşınmayı düşünüyorsanız hemen güvenilir bir evden eve nakliyat için Antalya Nakliyeyi arayın.

Antalya Isparta Sebze Meyve Taşıması
Sebze meyve taşımacılığında Türkiye’nin tüm bölgelerine tır ve kamyon temin ediyor, zamanla yarışılan sebze meyve taşımacılığında kaliteli hizmetlerimizle fark yaratıyoruz. Hal komisyoncuları, tüccarlar ve hal nakliyecileri Antalya’dan başka şehirlere sebze meyve taşımak için her ihtiyaca uygun araçlarımızı tercih ediyor ve en ekonomik fiyatlarla sebze ve meyve taşıyor. Yük miktarına uygun aracınızı hemen isteyebilir, ürünleri hasar görmeden gideceği yere ulaştırabilirsiniz. Profesyonel bir sebze meyve taşıma hizmeti almak istiyorsanız 0545 625 54 93 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Isparta Kuru Yük Taşıma
Kuru yük olarak tüm ürün ve malzemeleri güvenle taşıyacağınız araçları ile Antalya nakliye, Antalya Isparta arasında hızlı ve kaliteli nakliye hizmetleri ile aradığınız adrestir. Bakımlı ve donanımlı araçları ile hizmetinizde olan firmamız, akmayan, bozulma riski olmayan ve kokmayan tüm kuru ürünleri güvenle taşıyacağınız bir firmadır.

Her ihtiyaca uygun araçlarımız, hacim ve ağırlık olarak her çeşit kuru yük taşımacılığında yanınızdadır. Geniş araç filosu, mutlu müşteri portföyü ve güçlü referansları ile daima ilk tercihler arasında yer alır. Taşınacak yükün risk grubuna göre alınması gereken tüm tedbirleri alan firmamız, Antalya Isparta arası kuru yük taşımacılığında adını duyurmaktadır.

Antalya Isparta Lojistik Destek
Kargo hareketleri, nakliye ve depolama olarak kişi ve kurumlara lojistik destek veren firmamız, Antalya Isparta arası lojistik faaliyetleri ile hizmetinizdedir. Oldukça geniş kapsamlı olan lojistikte her çeşit desteği veren Antalya Nakliye, lojistik firmalarına ihtiyacı olan her çeşit aracı temin etmektedir. Profesyonel lojistik zincir desteği itiyorsanız, uzman kadrosu, geniş araç filosu ve ekonomik fiyatları ile firmamız tercihiniz olacaktır. Limandan yük alanlar, yurt içi nakliyesi olan firmalar, Antalya’ya gelen ve yük arayanlar, denizcilik firmaları, konteyner taşıyanlar ve bunun yanında uluslararası firmalar müşterilerimizdir.

Antalya Isparta Soğuk Zincir
Gıda ürünlerinin taşınması sıradan bir eşya veya malzeme taşımacılığından çok daha detaylı ve titiz bir iştir. Soğuk zincir denildiğinde frigofrik termokinli araçlar akla gelir. Teknolojik olarak donanımlı ve her zaman bakımlı soğuk zincir araçlarımızla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, 25 derece ile -20 derece arasında taşınması gereken ürünleri güvenle taşıyabileceğiniz bir firmadır. Her ihtiyaca uygun irili ufaklı araçlarımızı kiralamak için 3 iş günü öncesinden bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. İletişim için 0545 625 54 93 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Antalya Isparta Parsiyel Taşıma
Parça eşya taşımacılığı olan parsiyel taşımada uzman kadrosu ile kaliteli bir nakliye hizmeti veren firmamız, her çeşit parça eşyanın taşınmasında güvenle başvuracağınız bir firmadır. Antalya Isparta arası parsiyel taşıma hizmeti almak istiyorsanız, hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti için Antalya Nakliyeyi arayın. Hacim ve ağırlık olarak oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamız, her ihtiyaca uygun araçları ile parsiyel taşımada lider bir firmadır. Firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, profesyonel bir parsiyel taşıma hizmeti almak isteyenlere en ekonomik fiyatlarla destek olmaktadır.

Antalya Isparta Konteyner Taşıma
Konteyner nakliyesi ağır yük olarak sıradan bir nakliye aracı ile yapılamayan bir nakliyedir. Araçlar her bakımdan güvenli ve donanımlı olmalı, konteyner büyüklüğüne göre ihtiyaç duyulan nakliye araçları zamanında bulunmalıdır. Geniş araç filosu ile konteyner taşımacılığında her zaman hizmete hazır olan firmamız, konteyner taşımacılık hizmetini en kaliteli ve e güvenilir şekilde sunan kurumsal bir firmadır.

Özel araçlar ve ekipmanlar yanında gerekli olan tüm belgelere sahip bir nakliye firması ile sorunsuz bir konteyner taşıma hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın.

Kaliteli
hızlı
güvenilir
ekonomik
Nakliye hizmeti için daima ilk tercihler arasında yer alan firmamız, konteyner taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin aradığı adrestir.

Antalya Isparta Yük Temini
Antalya Isparta arası çalışıyor ve Antalya’ya yük getirdiğinizde boş dönmek istemiyorsanız, Antalya Nakliye sizi boş göndermeyecektir. Araçlarınız için yük bulan ve sizi eli boş göndermeyen firmamız, en uygun komisyonlarla her zaman kazanacağınız bir firmadır.

Yük temin etmek için zaman kaybetmeyin, Antalya Nakliye ile görüşerek zaman kaybetmeden yükünüzü teslim alın.

Yetki belgesi
taşıma belgesi
ruhsat ve plaka kontrolü
ehliyet ve şoför bilgileri
Söz konusu kriterleri yerine getiren tüm araçlar Antalya’dan dönerken firmamızdan yük temin etmek için başvuruda bulunabilir.

Nakliye olarak tüm kategorilerde kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, en hesaplı fiyatlarla en hızlı ve en etkili nakliye hizmeti alabileceğiniz sektörün lider firmasıdı

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik