0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya Profesyonel Nakliyat Hizmetleri
Antalya KAYSERİ taşımacılık hizmetleri konusunda uzmanlaşmış şirketimiz, Antalya merkezli nakliyat firması olup, sektörde uzun yıllardır sürdürdüğü taşımacılık hizmetlerinde her daim müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Bu bağlamda sizler de Antalya’dan, KAYSERİ’a normal ev eşyalarının taşınması hizmeti yanı sıra her türlü ağır yük ve sektörel yük taşımacılık talepleriniz için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinden, KAYSERİ merkez, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı, Köşk, Kuşadası, Kuyucak, Nazilli, Söke, Sultanhisar, Yenipazar ve tüm diğer yerleşim birimlerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Antalya KAYSERİ Arası Her Türlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz
KAYSERİ’a taşınacak eşya ve yükleriniz için pek çok farklı taşımacılık hizmeti seçeneğini sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sadece bu hizmet seçenekleri ile sınırlı kalmadan, bizimle iletişime geçerek doğrudan hizmet talebinde bulunabileceklerini de belirtmek isteriz. Nitekim sektörde olduğumuz süre boyunca temel amacımız olan “taşımacılık” hizmetimizde, herhangi bir sınırlandırma yapmadan, altyapımızı geliştirdik ve özel nakliyat araçlarımız ile şu an Antalya’dan Türkiye geneline güvenilir nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Firmamızın sunduğu başlıca hizmet seçeneklerini kısaca özetlememiz gerekirse;

Antalya KAYSERİ Arası Evden Eve Nakliyat – Vatandaşlarımızın özellikle de bir şehirden, başka bir şehire taşınması sürecinde pek çok sorun karşısında stres yaşadığını gözlemliyoruz. Oysa alanında doğru ve güvenilir bir firmayı tercih ettiğiniz zaman içiniz rahat olabilir. Bizler sektörde deneyimli bir ekip olarak, sizlere bu süreci kolay bir şekilde atlatmanızı sağlıyoruz. Çünkü eşyalarınız için tam güvenliği sağlıyoruz ve eşyalarınızı hassasiyetle nakliyat aracımıza yerleştirip, KAYSERİ’a kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırılmasını sağlıyoruz. Eşyalarınız, KAYSERİ’da belirttiğiniz yeni adresinizdeki binanızda en ufak bir şekilde hasar almadan ulaştırılmış oluyor.
Antalya KAYSERİ Arası Parsiyel Taşımacılık – Eşya sayınızın az olması durumunda ise fazladan masraf yapmanız için hiçbir neden yoktur. Sadece eşyalarınızın yoğunluğu kadar ödeme yapmanız yeterlidir. İşte bunun için sizlere parsiyel taşımacılık hizmet seçeneğimizi sunuyoruz. Aynı zamanda parça eşya taşımacılığı olarak da tanımlanan bu hizmetimizden faydalandığınız zaman bir nakliyat aracını doldurmayacak kadar az sayıda eşyalarınızı başka bir müşterimizin eşyaları ile birlikte taşıyarak, sizlere oldukça uygun bir fiyat teklifi sunuyoruz.
Antalya KAYSERİ Arası Ofis ve İşyeri Taşımacılığı – Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi; özel nakliyat araçlarımız ve teknik altyapımız sayesinde taşımacılık hizmetlerinde sınır tanımıyoruz. Bu bağlamda hertürlü işyeri, ofis ve kurumsal bina taşımacılığı hizmetlerini de itinayla gerçekleştiriyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet göstermekte olan işletmelerin yeni şubelerine kadar taşınması durumunda, o işyerindeki mevcut işleyişin devam ettirilebilmesinde son derece önem teşkil eden eşyalara önem veriyoruz ve tüm bu eşyaların sorunsuz bir şekilde Antalya’dan, KAYSERİ’da belirtilen adrese kadar güvenli bir şekilde taşınacağını garanti ediyoruz.
Antalya KAYSERİ Arası Sektörel Taşımacılık Hizmetleri – Farklı sektörlerdeki işletmelerin Antalya’dan, KAYSERİ’a kadar ulaştırmasının gerekli olduğu ekipman ya da ürünleri de taşıyoruz. Bu bağlamda başlıca sektörel taşımacılık hizmet seçeneklerimizi; tekstil taşımacılığı, iş makinaları taşımacılığı, inşaat malzemeleri taşımacılığı, soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı olarak sıralandırabiliriz.
Çözüm Ortaklığı – Meslektaşlarımız için çözüm ortaklığı seçeneklerine de sahibiz. Bu seçeneklerimizin başında; nakliyat aracı kiralama ve asansörlü sistem kiralama gelmektedir.
Firmamız ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Gün içerisinde hizmet telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçtiğinizde hem hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtlarını öğrenebilir hem de sizlere sunacağımız fiyat teklifi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Antalya KAYSERİ Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Amatör nakliyat firmaları ile çalışmak her zaman risk almak demektir. Bu türden firmaların pek çoğunun yasal altyapısı bile olmadığından dolayı, bünyesinde ucuza ve hatta günlük yevmiye ile çalışan personelleri barındırırlar. Bu durumun bir sonucu olarak da eşyalarınızın pek çok açıdan zarar görmesi ve kaybolması riski ortaya çıkar. Sektörde uzun yıllardır var olan firmamız, bu süreçte pek çok müşterilerinin amatör ve herhangi bir yasa altyapısı olmayan firmalar yüzünden pek çok şekilde mağduriyet yaşadıklarını gözlemledik.

Bu durum neticesinde müşterilerimize her daim sektörde güvenilir bir firmadan hizmet talep etmelerinin ne denli önemli olduğunu belirttik. Firmamız müşterilerimize güvenilir bir nakliyat hizmeti verebilmek adına tüm gereksinimlere sahip olması ile beklentileri karşılamaktadır. Bu gereksinimlerin başında teknik altyapı gelmektedir. Özel nakliyat araçlarımız; bireysel müşterilerimizin ev eşyaları taşıma taleplerini ve de işletmelerin çeşitli sektörel nakliyat taleplerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmeye imkan sağlamaktadır. Bu altyapımız sayesinde de hizmette de sınır tanımıyoruz. Antalya KAYSERİ arası hertürlü nakliyat taleplerini gerçekleştiriyoruz.

Antalya KAYSERİ Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Müşterilerimizin en çok merak ettiği konuların başında fiyatlandırma gelmektedir. Antalya KAYSERİ arası mesafenin fiyata elbette ki önemli ölçüde etkisi var ancak size kesin bir fiyat teklifi sunuyorken baz aldığımız tek kriter mesafe değildir. Bununla birlikte ne türden eşyalarınızın taşınmasını talep ettiğiniz de önemlidir.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi oldukça fazla taşımacılık hizmet seçeneklerimiz bulunuyor. Bu bağlamda kurumsal ya da bireysel müşterilerimizin eşya ya da çeşitli yük taşıma talepleri farklılık gösterdiğinden dolayı, söz konusu eşya ya da yüklerin yoğunluğu ve taşıma şekilleri de farklılık göstermektedir ve tüm bu ayrıntılar fiyata yansımaktadır.

Sonuç itibariyle müşterilerimiz için fiyat teklifi sunabilmemiz için dikkatle incelememiz gereken ilk ayrıntı ne tür eşyaların, hangi yoğunlukta taşınacağı ve binanın kaçıncı katta olduğudur. Tüm bu bilgiler neticesinde gerekli iş gücü, uygun nakliyat aracı temini, gerekli teknik altyapı gibi gereksinimleri karşılayacağız ve bu doğrultuda sizler için kesin bir fiyat teklifi sunabileceğiz.

Antalya genelinde bulunan eşya ya da yükleriniz için kesin bir fiyat teklifi almanın çok kolay bir yöntemi bulunmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. Bu sayede firmamız bünyesindeki personelimiz, adresinize kadar gelip yük ve eşyalarınızı analiz eder. Bu analiz neticesinde hangi türden eşyalarınızın ve ne kadar sayıda eşyalarınızın taşınması gerektiğine dair net bir bilgi edinmiş olacağımızdan dolayı sizlere de net bir fiyat teklifi sunabiliriz.

Bu bağlamda yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmenizdir. Sizlere kesin bir fiyat teklifini, piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir seviyede sunabiliriz.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik