0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Akdeniz Bölgesinde nakliye ve lojistik sektöründe isim yapmış bir firma olan Antalya Nakliye, kamyon ve tır taşımacılığı ve evden eve nakliyatta en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Yaygın hizmet ağı ile tüm Türkiye’ye nakliye hizmeti sunarak taşımacılık sektöründe rakiplerine fark atıyor. Onlarca kategoride nakliye hizmeti sunarak müşterilerine tek adresten tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılamanın gururunu yaşıyor. Güçlü referanslara ve sadık müşterilere sahip olan Antalya Nakliye, geniş araç filosu, uzman kadrosu ve hesaplı fiyatları ile Akdeniz Bölgesinde lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Antalya Mersin arası tüm nakliye ihtiyaçlarında 0532 177 6829  numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, kaliteli ve güvenilir bir nakliye firması ile çalışabilirsiniz.

 

Antalya Mersin Araç Temini
Bölgedeki anlaşmalı olduğu firmalara araç temin eden Antalya Nakliye, geniş araç filosu ile her araç ihtiyacına en hızlı ve en kaliteli şekilde cevap veriyor. Evden eve nakliye firmaları, lojistik firmaları, liman konteyner taşımacılığı yapan firmalar, hal komisyoncuları, fideciler, seracılar, şehir içi nakliye firmaları, sebze meyve nakliyecileri ve fabrikalar güvenilir bir nakliye firması olan Antalya Nakliyeyi tercih ediyor. Antalya Mersin arası tüm nakliye hizmetleri için firmamızı tercih etmeniz durumunda kesintisiz bir nakliye hizmeti alabilir, kaliteli ve güvenli nakliye hizmetlerimizden en ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Her sektöre uygun son teknoloji araçlarımızla firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

 

Antalya Mersin Ağır Nakliye
Ağır yük taşımacılığında bölgede rakip tanımayan Antalya Nakliye, her çeşit ağır yük taşımacılığına uygun donanımlı araçları ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Son derece önemli bir hizmet olan ağır nakliyatta tüm Türkiye’ye araç temin ederek müşteri portföyünü her geçen gün büyütüyor. Yat, tekne, araba, trafo, santral, jeneratör, türbin, konteyner, fuar ekipmanları ve daha birçok ağır yükün taşınmasında alanına uzman ekibi ile üst düzey tedbirlerin alındığı bir nakliye hizmeti sunuyor. Antalya Mersin ağır yük taşıma hizmeti için bizi günün her saatinde arayabilir, profesyonellik gerektiren bir taşımacılık türü olan ağır yük taşımacılığı için firmamızı tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Hacim, büyüklük ve ağırlık olarak geniş hizmet alanı ile firmamız her çeşit ağır yükün taşınmasında yanınızdadır.

 

Antalya Mersin Evden Eve Nakliyat
Evini taşımak isteyenlerin en büyük sıkıntıları eşyalarının hasara uğramaması, zamanında yeni adresine ulaştırılması ve bu işi en hesaplı fiyatlarla yaptırma arzusudur. Oldukça sıkıntılı bir süreç olsa da Antalya Nakliye ile taşınma stresini yaşamayan müşteri sayısı her geçen gün artıyor. Antalya Mersin evden eve nakliyat şirketi olarak eşya çeşidi, büyüklüğü ve ağırlığına uygun geniş araç filosu ile firmamız, en hesaplı fiyatlarla her iki şehir arası evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Eşyaların hasara uğramayacak şekilde ambalajlanması, itina ile taşınması, nakliye aracına yüklenmesi ve yeni adreste müşteri talepleri doğrultusunda yerleştirilmesinde uzman olan ekibimiz her zaman güven duyacağınız tecrübeli bir ekiptir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti, sigorta hizmeti ve uygun fiyatlarla bir taşıma hizmeti almak için bizi arayın.

 

Antalya Mersin Sebze Meyve Taşıması
Farklı iklim yapısı ve tarım özellikleri ile ülkemiz oldukça zengin bir tarım ülkesidir. Yetişen ürünlerin bir şehirden başka bir şehre ulaştırılasında sebze meyve taşıması gündeme gelir. Antalya Mersin arası sebze meyve taşımacılığında hızlı ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunan firmamız, zamanın kıymetli olduğu bir nakliye şekli olan bu taşımacılıkta bölgenin en çok aranan firmasıdır. Yük miktarı ve çeşidi ne olursa olsun sebze meyve nakliye hizmeti almak için bizi tercih edenler her zaman memnun kalıyor. Profesyonel bir sebze meyve nakliyesi için doğru adrestesiniz.

 

 

 

Antalya Mersin Kuru Yük Taşıma
Tahıl, bakliyat, hammadde, makine, tomruk, odun, torf, cam, mermer ve hurda gibi akmayan, kokmayan ve bozulma riski olmayan ürünlerin taşınması demek olan kuru yük taşımacılığında bölgenin en çok talep gören firmasıyız. Antalya Mersin kuru yük taşımacılık hizmetlerimiz hem güvenli hem hızlı hem de kaliteli bir nakliye hizmetidir. Her ihtiyaca uygun araçları ile firmamız tecrübeli ekibi ve hesaplı fiyatları ile tercih edilmektedir. Antalya Mersin arası sorunsuz bir kuru yük taşıma hizmeti almak istiyorsanız, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız hizmetinize hazırdır.

 

Antalya Mersin Lojistik Destek
Hammaddelerin üreticiye sonrasında tüketiciye ulaşmasında lojistik destek büyük rol oynuyor. Günümüzde ulusal ve uluslararası çalışan firmalar lojistik destek alarak nakliye sorunlarını profesyonel bir şekilde çözüyor. Antalya Mersin lojistik destek hizmetleri ile Antalya Nakliye her zaman firmaların yanında olan bir şirket olarak sektörde önemli bir hizmet sunuyor. Liman yükü olanlar, yurt içi nakliye firmaları, konteyner taşımacılığı ile uğraşanlar, denizcilik firmaları ve uluslararası nakliye firmalarına hizmet sunan Antalya Nakliye, tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten kurumsal bir firmadır.

 

Antalya Mersin Soğuk Zincir
Gıda ürünlerinin taşınmasında devreye giren soğuk zincir hizmeti, bozulma riski yüksek olan ürünlerin taşınması için donanımlı araçların kullanıldığı bir nakliye hizmetidir. Donmuş ürünler, soğuk ürünler, serin ürünler ve genel ürünler olarak gruplandırılmakta olup -20 derece ile +25 derece arasın uygun ortamlarda taşınmalıdır. Aksi taktirde ürünler bozulacak ve tüketim için sağlığa uygun olmayan bir duruma gelecektir. Türkiye’nin tüm illerine soğuk zincir hizmeti götüren Antalya Nakliye, frigofrik termokinli araçlar ile Antalya Mersin arası nakliye hizmeti sunuyor. İletişim için 0545 625 5493 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz. Soğuk zincir hizmeti almak için 3 iş günü öncesinden firmamızı aramanız gerekmektedir.

 

Antalya Mersin Parsiyel Taşıma
Antalya Mersin parsiyel taşımada parça eşyalarınızı en ekonomik fiyatlarla taşıyan firmamız, kaliteli parsiyel nakliye hizmeti ile bölgenin en çok ihtiyacı olan hizmetlerden birini yerine getiriyor. Ücretsiz ekspertiz incelemesinden sonra eşyalar için uygun bir araç belirleniyor ve eşyalarınız en güvenli şekilde verilen adrese ulaştırılıyor. Kargo ile parsiyel taşımacılığın getirdiği maliyetten müşterilerini kurtaran firmamız, en hesaplı fiyatlarla Antalya Mersin parsiyel taşımacılık hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Antalya Mersin Konteyner Taşıma
Deniz taşımacılığı ve inşaat sektöründe profesyonel konteyner taşıma hizmetimizle sektörde önemli bir ihtiyaca cevap veriyoruz. Türkiye’nin dört bir yanındaki limanlara ulaşması gereken konteynerleri en güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyor, Antalya Mersin konteyner taşımada en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer alıyoruz. Nakliye ve lojistik olarak geniş araç filosu ile her ihtiyaca zamanında ve en hesaplı fiyatlarla cevap veren firmamızı 7/24 arayabilir, özel araçları ve ekipmanları ile firmamızdan profesyonel bir konteyner taşıma hizmeti alabilirsiniz.

 

Antalya Mersin Yük Temini
Antalya Mersin arası yük getirip götürüyor ve yük bulmada sıkıntı çekiyorsanız firmamızla irtibata geçmelisiniz. Sizleri hiçbir zaman boş göndermeyen firmamız, dolu geldiğinizde yine dolu gitmenizi sağlayarak daha çok kazandırıyor. Araç yetki belgesi, taşıma izni, ruhsat, plaka, ehliyet kontrolü ve TC kimlik numara kontrolü olarak şartları yerine getiriyorsanız firmamızdan yük temini hizmeti alabilirsiniz. İstenen belgeler ve bilgilerde eksiklik olması durumunda yük temin hizmeti sunamıyoruz. Karşılıklı güven ortamında yük temin hizmeti alacağınız firmamız, Antalya Mersin yük temini için güvenle başvuracağınız bir firmadır.

 

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik