0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya’dan Samsun’a profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Nakliyat hizmeti sektöründe müşterilerimizin neye önem verdiğini çok iyi biliyoruz. En başında güvenilir bir firma olmak gerekiyor. Taşınan yükleri müşteri profiline göre ayırt etmeden, aynı hassasiyet ve titizlikle taşınması gerekiyor. Ayrıca fiyat bakımından ideal bir fiyat seviyesinde teklif sunulmalıdır. Antalya nakliyat firması olarak tüm bu beklentilerinizi karşılıyoruz ve Samsun’a kadar tüm eşyalarınızın titizlikle ulaştırılacağının garantisini veriyoruz.

Özel nakliyat araçlarımız sayesinde her türlü taşımacılık hizmetini verebilmekteyiz. Hizmetimizde önce güvenliği sağlıyoruz. Çünkü her işin başı güvenliktir. Sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifimizi öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hizmet kalitesinden ödün vermemekle beraber, sizlere sunduğumuz fiyat teklifini de olabilecek en makul seviyede tutmaktayız. Bu sayede sizlere bir servete mal olmadan, oldukça uygun fiyat dahilinde faydalanabileceğiniz bir profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Sizin belirteceğiniz adresler arasında hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda Antalya merkez ve Belek, Side, Kemer, Kaş, Demre, Alanya, Gazipaşa, Serik yerleşim birimlerinde belirteceğiniz bir adreste nakliyat aracımız yüklenecek olup, tüm eşyaların veya yüklerin güvenli bir şekilde araca yüklendiğinden emin olduktan sonra aracımız Samsun merkeze ya da ilçeleri; 19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakentte belirttiğiniz adrese kadar ulaştırılacaktır. Yasal altyapı ve izin belgelerine sahip firmamız, sizleri asla mağdur etmez ve tüm yükleri sigortalamaktadır. Deneyimli personelleri ve şoförü ile eşyalarınızın güvenliğinden tam olarak emin olabilirsiniz.

Antalya Samsun Arası Her Türlü Taşımacılık Hizmeti Veriyoruz
Antalya Samsun arasında taşınması gereken yükleriniz ne olursa olsun bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ve sahip olduğumuz teknik altyapımız ile her türlü yüklerin taşınması işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman, talep edebileceğiniz başlıca hizmet seçeneklerimizi aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

Antalya Samsun Arası Evden Eve Nakliyat – Evden eve nakliyat hizmetimizde müşterilerimiz oldukça hassastır. Onca emek ile almış oldukları ev eşyalarına zarar gelmesin istiyorlar. O kadar özenerek aldıkları oturma gruplarının doğru ve özenli bir şekilde taşınmasını istiyorlar. Kırılabilecek eşyaların en ufak bir şekilde kırılmadan Samsun’a kadar ulaştırılmasını istiyorlar. Müşterilerimiz tüm bu isteklerinde haklılar ve bizler alanında uzman bir ekip olarak Antalya’da evinize kadar geliyoruz ve tüm eşyaları yapısal özelliklerine göre sınıflandırdıktan sonra paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu işlem sonrasında artık güvenli bir şekilde taşınabilir hale gelen eşyaları doğru bir şekilde nakliyat aracına yüklüyoruz ve Samsun’a ulaştırılmak üzere yola çıkıyoruz. Bu süreçte içiniz rahat olur çünkü ekibimiz hangi eşyanın, nasıl taşınması gerektiğini bilmektedir.
Antalya Samsun Arası Parsiyel Taşımacılık – Eğer ki Samsun’a taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın sayısı az ise, bu durumda parsiyel taşımacılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetimiz; Antalya’da herhangi bir adresten, Samsun’a ya da Karadeniz istikametine az sayıda eşyaları olan farklı müşterilerimizin, eşyalarının tek bir nakliyat aracında taşınması işlemidir. Bu sayede müşterilerimiz az sayıdaki eşyaları için daha az miktarda ödeme yaparlar.
Antalya Samsun Arası Ofis ve İşyeri Taşımacılığı – Samsun’a ofis ve işyerinin taşınması hizmeti için yine firmamıza güvenebilir. Sahip olduğu geniş hacim nakliyat aracı sayesinde hertürlü işyeri ekipman ve malzemelerini taşıyabiliyoruz.
Antalya Samsun Arası Sektörel Taşımacılık Hizmetleri – Farklı sektörlerdeki farklı işletmeler için nakliyat çözümleri de sunuyoruz. Antalya Samsun arası; soğuk zincir grubu taşımacılığı, kuru ve yaş meyve sebze taşımacılığı, endüstriyel ekipman taşımacılığı, iş makinalarının taşınması, inşaat malzemeleri taşımacılığı gibi sektörel hizmet çözümlerini sunabiliyoruz.
Çözüm Ortaklığı – Nakliyat aracı kiralama, asansörlü sistem kiralama gibi ortaklık çözümlerimiz de mevcuttur.
Firmamız hizmet seçeneklerinde herhangi bir sınır tanımıyor. Hertürlü taşımacılık hizmetini veriyor. İhtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmeti için Antalya’da güvenilir bir firmayız. Bunun için sadece iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Antalya Samsun Nakliyat için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Herhangi bir firmanın güvenilir olduğundan emin olmadan asla hizmet almamanızı öneriyoruz. Özellikle de söz konusu nakliyat hizmeti olduğu zaman eşyalarınızın zarar görmemesi ve kaybolmaması önemlidir. Bu aşamada kimse değer verdiği eşyalarının taşınması için amatör ve yasal altyapısı olmayan bir firma ile çalışarak eşyalarını riske atmak istemez. Bu bağlamda firmamızı tercih etmeniz için en önemli nedenlerin başında sektörde güven kazanmış olmasını söyleyebiliriz. Firmamızın sektörde güven kazanmasının sebebi ise güçlü referanslara sahip olmasıdır. Yıllardır sektörde hizmet vermekte olan şirketimiz, hizmet süresi boyunca her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve olabilecek en uygun fiyat doğrultusunda, müşterileri için hizmet kalitesinden ödün vermeden hizmet vermiştir.

Ayrıca;

Zamanlama konusunda hassas bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlere belirttiğimiz tarihte eşyalarınızı araca yüklüyor ve belirttiğimiz tarihte adrese kadar varmasını sağlıyoruz.
Deneyimli ekibimiz sayesinde eşyalarınız en ufak çizik almadan taşınıyor.
Aracımızın tüm teknik kontrolleri yapılmış, şoför personeli tüm gerekli belgelere sahip bir şekilde eşya ve yüklerinizin taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Bizimle anlaşma sağladığınız taktirde taşımacılık sözleşmesi de yapmaktayız ki bu sözleşme kapsamında eşyalarınızın sigortalandığını da belirtmek isteriz. Böylece taşıma sürecinde eşya ya da yüklerinize en ufak hasar gelmesi, kaybolması durumlarında sorumluluk kabul ediyoruz ancak sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübemiz ile böyle bir şey olmayacağının da sözünü veriyoruz.
Oldukça geniş bir hizmet kategorisi dahilinde beklentilerinizi karşılıyoruz. Siz sadece bizimle iletişime geçerek, ihtiyacınızı belirtmeniz yeterli olacaktır.
Tüm bu kriterler doğrultusunda firmamız alanında ne kadar güvenilir olduğunu sizlere göstermektedir ve Antalya’dan, Samsun’a tercih edebileceğiniz en sağlam firma olduğunu kanıtlamaktadır.

Antalya Samsun Nakliyat Fiyatı Ne Kadar?
Antalya Samsun nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Hizmet telefon numalarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde, sizlere net bir fiyat teklifi sunabiliriz. Bu bağlamda bilgi aktarımında bulunmanız gerekmektedir. Çünkü ne kadar sayıda eşyalarınız taşınacak, ev mi yoksa iş yeri eşyalarınız mı taşınacak ya da sektörel taşımacılık hizmetlerimizden mi faydalanacaksınız. İşte tüm bu ayrıntılar sizlere sunacağımız fiyat teklifini belirleyebilmemiz açısından önem teşkil etmektedir. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman tüm bu ayrıntılara dair net bir bilgi edinmemiz durumunda sizlere de net bir fiyat teklifini sunabileceğiz. Bizimle dilediğiniz bir zamanda iletişime geçerek, sizlere sunacağımız en uygun Antalya Samsun nakliyat fiyatını öğrenebilirsiniz.

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik