0532 177 68 29 - 0545 568 74 24
Select Page

Antalya bölgesinin hangi yakada ve hangi ilçede olursanız olun Paletli malzeme nakliye işleriniz için firmamızı arayabilir, ekonomik fiyata kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden memnun kalarak yararlanabilirsiniz. Firmamız Antalya ’ın tüm bölgelerinden Türkiye geneli paletli malzeme taşımacılığını şehirler arası nakliyat ambarı hizmetlerini tek bir çatı altında toplamıştır. Paletlenmiş malzeme ve ürünlerimi taşımak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Firmamızı tercih ederek taşınması gereken paletli malzemelerinizi güvenilir ve hasarsız bir şekilde yeni model nakliye aracı ile taşıtabilirsiniz. Talep yoğunluğundan dolayı paletli malzeme nakliye hizmetini, hizmet kategorisine dahil etmiş olan Yeşildağ nakliyat firmamızın güler yüzlü ve uzman ekibi ile sevkiyatlarınızı hızlandırmaktayız.

Paletli Malzeme Nakliyesi

Kaliteli ve hızlı taşıma ile müşteri memnuniyetini kazanmakta olan firmamız, İstanbul nakliyat firmaları arasında en kaliteli firma olma çabası içerisindedir. Paletli taşımacılık hizmeti ile paletlenmiş ürünleriniz forklift aracılığı ile belirlenmiş olan nakliyat aracına yüklenmektedir.

Paletli Malzeme Nakliye Hizmetinde Uygun Nakliye Aracının Belirlenmesi
Paletlere mensup malzemeleriniz miktarı birden fazla olabilir. Bu durumda nakliye aracının belirlenmesinde miktar ve birkaç çeşitli özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Nakliye aracının belirlenmesinde en önemli faktörleri sıralayacak olursak…

Paletlerin ölçüsü (en, boy)
Paletlenmiş malzemelerinizin yüksekliği
Malzeme ve ürünlerinizin ağırlığı
Paletlenmiş malzemelerinizin palet ebatı
Gibi özellikler ile nakliyat araç filomuzda uygun olan ve gerekli tonaja sahip olan nakliye aracı belirlenmektedir. Paletli malzeme nakliyesi için firmamızı tercih etmeniz müşterilerimizin için en doğru tercih olacaktır. Bu dönemde kaliteli ve ekonomik hizmeti hangi firma sunar ki? Dediğinizi duyduk gibi oldu, firmamız çağın gereksinimlerine ve firmalar arasındaki rekabete inat en kaliteli hizmeti uygun fiyat teklifleri ile müşterilerine vermektedir. Kaliteli çalışmak bizim prensibimizdir. Kaliteli ve doğru çalışarak nakliyat filomuzu nakliyat firmaları arasında zirveye taşımak için büyük çaba sarf etmektedir.

Paletli Malzeme Taşımacılık Hizmeti İçin En Doğru Adres KORTAŞ Nakliyat

error: Antalya Nakliye 0532 177 68 29 | 0545 568 74 24 Evden Eve Nakliyat Lojistik